Liste
Viser fangst fanget i: fisketype:
FiskerFangststedFisketypeOppdrettRedskapVektDato fisket
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner4.717.08.18
Peter OpitzØvreØrretFlue C&R1.517.08.18
Liam J. RønnestadÅlgaardØrretFlue C&R0.817.08.18
John RøkenesTerskel 1LaksSpinner ffk417.08.18
Arve FjæraTrollhølenLaksMakk517.08.18
Per Ove HisdalNedreTertMark1.217.08.18
Bjørn Åsheim Eliashølen TertSpinner2.417.08.18
Florin constantineNedreLaksFlue3.417.08.18
Sam HedgerØvre LaksWobbler C&R616.08.18
Johnny vassdalNedreLaksMark4.316.08.18
Trond KvammeStore KværnhusLaksMakk4.616.08.18
Arve FjæraTerskel 1TertMakk/CR0.816.08.18
Kenneth HallandøvreTertflåga2.316.08.18
Gunnar ArnetvedtTrollhølTertMakk1.216.08.18
Øyvind Stamneshagen KvernhushølLaksMark5.416.08.18
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R4.316.08.18
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R616.08.18
Jan Tore RingheimStore KvernhusLaksMakk FFK7.116.08.18
Radu IonutØvreTertFlue2.215.08.18
Marius RivenesØvreTertFlue C&R213.08.18
Sam HedgerØvreLaksMakk2.813.08.18
Eivind Henriksen Øvre LaksFlue 3.512.08.18
Torstein SamuelsenNedreLaksspinner4.512.08.18
Ståle SæternesØvreØrretFlue C/R112.08.18
Ståle SæternesØvreØrretFlue C/R0.912.08.18
Kurt NesseStorehølenTertMakk c/r1.512.08.18
Håvard L ErdalBruhølen TertFlue C&R 211.08.18
Håvard L ErdalKulverten TertFlue C&R 1.511.08.18
Stian Pugh VorlandKvernhushølTertMakk1.111.08.18
Bjarte Ledahl OlsenÅlgårdØrretFlue0.611.08.18
Arve FjæraBerghushølTertMakk/CR1.511.08.18
Terje HolmTrollhølLaksMark1.511.08.18
Leif Erik LekneskulvertenØrretMakk C/R0.511.08.18
Leif Erik LeknestrollhølenLaksMakk C/R4.811.08.18
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk6.111.08.18
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk c/r411.08.18
Olav HolenKvernhushølenLaksMakk C&R711.08.18
Olav HolenTrollhølenTertMakk C&R1.511.08.18
Gunnar ArnetvedtRennoTertMakk1.811.08.18
Roald MeyerKværnhus C&RLaksMakk511.08.18
Roald MeyerKværnhus C&RTertMakk1.511.08.18
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark5.211.08.18
Per Ove HisdalTerskel 1ØrretSluk C&R0.811.08.18
Peter OpitzTerskel 1 TertFlue C&R111.08.18
Torstein SamuelsenNedreTertMakk1.411.08.18
Øyvind Stamneshagen BerghushølLaksMakk C/R4.510.08.18
Sebastian H JohannessenBerghusØrretMakk102.07.18
Øyvind StamneshagenKvernhushølLaksMark7.701.07.18
Leif Erik LeknesKulvertenLaksMark10.101.07.18
Thomas rasmussen OsenØrretFlue c&r0.501.07.18
Henrik Aa HisdalKvernhushølenLaksMark6.201.07.18
Totalt
162.200 kg
51
Laks
127.700 kg
25
Tert
26.900 kg
17
Ørret
7.600 kg
9

 

  REGISTRERING AV FANGST

Krøket fisk skal ikke meldes inn og registrerers i fangstrapport!

Fangst-statistikken vil bli oppdatert med jevne mellomrom.  

Det er mye feil på innrapportert fisk og det tar det lang tid å rette alt. Derfor oppfordres alle som rapporterer til å ta seg god tid ved registrering av fangst og følge gjeldende rettskrivnings regler. 

Navn: Skriv slik du signerer ditt navn. feks. Ola Nordmann, ikke ola nordmann eller OLa NORDMANN.

Fangststed: Alle stedsnavn (inkludert fangststed), skal alltid skrives med stor forbokstav. Kulverten, Trollhølen, Osen.

Redskap: Skrives med stor forbokstav. Makk, ikke makk eller MAKK.

  • Bruk forkortelser C&R for Catch&Release (fang og slipp).
  • Bruk forkortelser FFK for fettfinne klippet fisk.

Fiskeslag: Bruk pilen som viser valg av Laks, Tert(laks under 3kg) , Ørret. 

Oppdrett?: Hakk av med å trykke på firkanten.

Vekt (i kg): Bruk punktum ikke komma.

Dato (dag/mnd): Bruk piler til dag og mnd.

Takk.

Admin

 

10 på topp
Leif Erik Leknes
Kulverten
Laks
Mark 
10.100 kg
01.07.18
Øyvind Stamneshagen
Kvernhushøl
Laks
Mark 
7.700 kg
01.07.18
Jan Tore Ringheim
Store Kvernhus
Laks
Makk FFK 
7.100 kg
16.08.18
Olav Holen
Kvernhushølen
Laks
Makk C&R 
7.000 kg
11.08.18
Henrik Aa Hisdal
Kvernhushølen
Laks
Mark 
6.200 kg
01.07.18
Leif Erik Leknes
Storekvernhus
Laks
makk 
6.100 kg
11.08.18
Leif Erik Leknes
øvre
Laks
Makk C/R 
6.000 kg
16.08.18
Sam Hedger
Øvre
Laks
Wobbler C&R 
6.000 kg
16.08.18
Øyvind Stamneshagen
Kvernhushøl
Laks
Mark 
5.400 kg
16.08.18
Magne Nævdal
Store Kvernhus
Laks
Mark 
5.200 kg
11.08.18
Navn
Fangststed
Redskap
Fiskeslag
Oppdrett?
Vekt (i kg)
Dato (dag/mnd)
/
Kode:

Skriv inn koden ovenfor

Fangsten må godkjennes av admin før den legges sammen med vår statistikk

 

   postmaster@arnasportsfiskarlag.com    Utviklet i KeyPublisher, et Keyteq AS©2007 produkt