Liste
Viser fangst fanget i: fisketype:
FiskerFangststedFisketypeOppdrettRedskapVektDato fisket
John Lennart BredenbekkNedreLaksMark4.415.09.18
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner5.215.09.18
Olav HolenØvreLaksMakk C&R3.515.09.18
Torstein SamuelsenTrollhølØrretMakk c/r0.615.09.18
Kasper NøstvoldØvreTertMakk2.515.09.18
Bjørn Åsheim ØvreLaksMakk415.09.18
Sylwester MazurØvreTertSpinner1.815.09.18
Sebastian Halle JohannessenStore KvernhusLaksMakk3.715.09.18
Terje HolmKulvertenØrretMark c/r115.09.18
Terje HolmØvreLaksMark c/r4.315.09.18
Peter OpitzØvreTertFlue2.115.09.18
Leif Erik LeknesStore KvernhusLaksmakk5.115.09.18
Olav HolenØvreØrretMakk C&R115.09.18
Tron JensenKulvertenLaksFlue515.09.18
Bjørn ÅsheimJanushølenTertspinner214.09.18
John Lennart BredenbekkNedreLaksJAMark6.214.09.18
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R2.814.09.18
Torstein SamuelsenLuthølLaksSpinner ffk5.214.09.18
Steinar JohnsenKulvert ØrretMakk C/R ?0.714.09.18
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner4.714.09.18
Kenneth Halland KullvertLaksFlåga5.413.09.18
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R2.513.09.18
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R3.513.09.18
John Lennart BredenbekkNedreLaksMark3.913.09.18
Terje HolmJanushølenØrretMark c&r0.813.09.18
Terje HolmKulvertLaksJAMark.513.09.18
Steinar JohnsenSeljeTertMakk1.613.09.18
Torstein SamuelsenNedreØrretMakk c/r0.413.09.18
John Lennart BredenbekkNedreLaksMark4.612.09.18
Sam HedgerØvreØrretWobbler C&R0.812.09.18
Sverre SundeOsenTertFlue c&r1.512.09.18
Sverre SundeOsenLaksJAFlue3.0512.09.18
Kjersti Sivertsen Kulverten TertJAMakk212.09.18
Steinar Johnsenkulverten C&RØrretMakk112.09.18
Torstein SamuelsenNedreØrretSpinner c/r1.312.09.18
Sondre Kvalsvik StenbergLauvåsenLaksFlue C&R5.512.09.18
Kenneth Halland Terskel 1TertFlue FFK1.411.09.18
John Lennart BredenbekkNedreLaksMark3.311.09.18
Andre SlattaNedreLaksWobbler 3.311.09.18
Torstein SamuelsenNedreØrretMakk c/r0.511.09.18
Piotr MydelOvreLaksFlue C&R5.511.09.18
Sverre SundeOsenTertFlue c&r1.510.09.18
Sverre SundeOsenTertFlue1.310.09.18
Kasper NøstvoldØvreØrretMakk C&R0.610.09.18
Unni IgelkjønØvreLaksFlue610.09.18
Inge HansenTindevad LaksJAFlue5.510.09.18
Kenneth Halland KullvertLaksJAFlue5.310.09.18
Steinar JohnsenKulverten C&RTertMakk1.510.09.18
Sam HedgerØvreLaksMakk C&R6.509.09.18
Sam HedgerØvreLaksWobbler 2.509.09.18
Dinas BaublysNedreLaksMakk C&R509.09.18
Unni IgelkjønØvreLaksMakk609.09.18
Arvid NordhusØvreLaksMakk 5.309.09.18
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK4.509.09.18
Kjell HitlandØvreTertFlue ffk2.509.09.18
Giuseppe Spallone EliashølenLaksSpinner FFK4.4509.09.18
Giuseppe Spallone EliashølenLaksSpinner 4.6509.09.18
Peter OpitzNedreLaksFlue9.608.09.18
Stine Mari Lian MedåsØvreTertspinner1.307.09.18
Olav HolenØvreLaksFlue C&R706.09.18
Stian Hauge MeldahlØvreLaksJAMakk9.106.09.18
Jonas HolenØvreLaksMakk C&R405.09.18
Morten Andre KalvenesØvreTertMakk FFK1.705.09.18
Sondre Kvalsvik StenbergØvreLaksFlue C&R705.09.18
Sondre Kvalsvik StenbergØvreLaksFlue C&R6.505.09.18
Olav HolenØvreLaksFlue C&R504.09.18
Olav HolenØvreLaksMakk5.804.09.18
David ToonÖvreLaksMakk6.503.09.18
Olav HolenØvreLaksMakk C&R603.09.18
Olav HolenØvreLaksMakk C&R303.09.18
Magnar Stig Blålid ØvreLaksMakk2.503.09.18
Kurt NesseStorehølenLaksMakk ffk5.102.09.18
Kristian AanestadOsenLaksJASpinner1.202.09.18
Jan Petter FarestveitØvreLaksMakk6.202.09.18
Sondre Kvalsvik StenbergØvreØrretFlue C&R1.502.09.18
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R501.09.18
Leif Erik LeknesøvreTertmakk2.701.09.18
Torstein SamuelsenNedreLaksSpinner4.301.09.18
Jan Tore RingheimStorehølenLaksMakk ffk5.101.09.18
Olav HolenØvreLaksFlue C&R531.08.18
Sindre H MjeldeRennoTertMakk C&R1.131.08.18
Kjersti Sivertsen Store Kvernhushøl LaksMakk4.531.08.18
Terje HaarstadKattahølenLaksFlue5.631.08.18
Stian Mjelde NedreLaksSluk531.08.18
Steinar JohnsenØvreLaksMakk5.531.08.18
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk C&R 530.08.18
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk3.230.08.18
Sam HedgerØvreLaksWobbler7.630.08.18
Tønnes LodeSkraphandlerenLaksSluk230.08.18
Svein Ove Balle ØvreLaksFlue730.08.18
Svein Ove BalleØvreØrretFlue C&R130.08.18
Torstein SamuelsenTorohølØrretMakk c/r0.630.08.18
Magnar Stig BlaalidStorhølen ØvreLaksMakk2.829.08.18
Erlend NatåsØvreLaksWobbler8.229.08.18
Sam HedgerElvateigenLaksWobbler C&R528.08.18
Thomas HilleStore KvernhusLaksMakk928.08.18
Morten Andre KalvenesRennoTertMakk C&R1.228.08.18
Morten Andre KalvenesRennoTertMakk1.528.08.18
Jonas MüllerØvreØrretFlue C&R0.628.08.18
Tron JensenØvreLaksFlue4.528.08.18
Johnny VassdalØvreTertMark C&R1.827.08.18
Johnny VassdalØvreTertMark C&R227.08.18
Johnny VassdalØvreLaksMark4.627.08.18
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark FFK14.127.08.18
Terje HolmEliashølenTertMark c&r2.127.08.18
Jørn ReknesStorehølenLaksMakk5.727.08.18
Jarle HermannØvreLaksMakk3.327.08.18
Jarle HermannØvreØrretMakk C&R1.827.08.18
Remi MichelsenØvre TertSpinner FFK227.08.18
Martin HanitzEliashølenLaksspinner3.327.08.18
Radu ionutTrollhølenLaksMakk/flue4.427.08.18
AndreseljehølenLaksspinner5.827.08.18
Stian Pugh VorlandStorhølenLaksMakk4.226.08.18
Terje HolmHøgspentenLaksMark c&r5.526.08.18
Sam HedgerStorehølenLaksMakk2.626.08.18
Unni IgelkjønØvreLaksFlue3.926.08.18
Preben Antonsen SkraphandlerenØrretMakk126.08.18
Anders SkogsøyMyraneØrretFlue C&R2.626.08.18
Peter OpitzØvreLaksFlue526.08.18
Torstein SamuelsenSeljeTertMakk1.126.08.18
Torstein SamuelsenØvreØrretMakk0.626.08.18
Jo-Espen Myrum NilsenØvreLaksSpinner6.826.08.18
Radu ionutAskoLaksFlue4.226.08.18
Sondre Kvalsvik StenbergØvreLaksFlue C&R4.526.08.18
Sondre Kvalsvik StenbergØvreLaksFlue C&R3.526.08.18
Steinar JohnsenTrollhølenLaksMakk4.825.08.18
Svein Ove BalleØvreTertFlue225.08.18
florin istratoaiejanusLaksspinner4.325.08.18
Terje HaarstadKulvertLaksJAFlue1325.08.18
Sam HedgerØvreLaksMakk4.625.08.18
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R325.08.18
Stefan SvendsenØvreLaksWobbler C&R7.525.08.18
Stefan SvendsenØvreLaksWobbler2.825.08.18
Peter OpitzØvreLaksFlue625.08.18
Bjørn ÅsheimJanushølenLaksspinner4.224.08.18
Terje RøkenesØvreLaksFlue FFK2.524.08.18
Håvard DyregrovTerskel 1TertFlue C&R0.924.08.18
Henrik BanneØvreØrretFlue C&R124.08.18
Kenneth Halland ØvreLaksFlåga523.08.18
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R8.523.08.18
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R523.08.18
Morten Andre KalvenesØvreTertMakk1.223.08.18
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark FFK5.423.08.18
Thomas Rasmussen KirkehølØrretFlue123.08.18
John H HaugeØvreLaksMark323.08.18
Jørn ReknesStore KvernhusLaksMakk423.08.18
Peter OpitzØvreØrretFlue C&R0.823.08.18
Piotr MydelOvreLaksFlue C&R623.08.18
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R422.08.18
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R5.522.08.18
Sam HedgerØvreLaksWobbler5.522.08.18
Håvard DyregrovSkraphandlerenØrretFlue C&R0.822.08.18
Tommy Olsnes OsenTertFlue C&R2.522.08.18
Florin istratoaieØyrane LaksJAFlue7.422.08.18
Torstein SamuelsenBruhølØrretMakk c&r0.822.08.18
Torstein SamuelsenTerskel 1ØrretMakk c&r0.622.08.18
Remi MichelsenØvreLaksSpinner522.08.18
Arve FjæraOsen CRØrretFlue0.722.08.18
Steinar JohnsenRennoTertMakk1.821.08.18
Sondre Kvalsvik StenbergNedreLaksFlue C&R3.521.08.18
Steinar JohnsenTerskel 1LaksSpinner4.720.08.18
Sebastian Halle JohannessenNedreLaksSluk3.220.08.18
Terje Haarstadv/ AskohølLaksFlue5.420.08.18
Sam HedgerØvre ØrretFlue C&R0.620.08.18
Peter OpitzØvreTertFlue1.520.08.18
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R620.08.18
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R320.08.18
Anders SkogsøyLauvåsenTertFlue119.08.18
Kenneth Halland ØvreTertFlåga1.919.08.18
Erlend Borge SeljeTertMark1.119.08.18
Olav HolenØvreTertMakk219.08.18
Geir EspelandØvreTertFlue1.519.08.18
Geir EspelandØvreØrretFlue 0.819.08.18
Geir Espeland ØvreØrretFlue C&R0.819.08.18
Leif Erik LeknesØvreLaksMakk C/R319.08.18
Leif Erik LeknesØvreTertMakk C/R2.719.08.18
Stein FardalØvreTertMark1.619.08.18
Kenneth HallandØvreLaksFlåga C/R418.08.18
John H HaugeØvreLaksMark C&R518.08.18
Sam HedgerØvre LaksWobbler C&R4.518.08.18
Torbjørn SelleOsenLaksFlue4.518.08.18
Torbjørn SelleOsenLaksFlue FFK3.218.08.18
Torstein SamuelsenSeljeTertMakk c&r118.08.18
Florin constantineNedreLaksFlue3.417.08.18
Bjørn Åsheim Eliashølen TertSpinner2.417.08.18
Per Ove HisdalNedreTertMark1.217.08.18
Arve FjæraTrollhølenLaksMakk517.08.18
John RøkenesTerskel 1LaksSpinner ffk417.08.18
Liam J. RønnestadÅlgaardØrretFlue C&R0.817.08.18
Peter OpitzØvreØrretFlue C&R1.517.08.18
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner4.717.08.18
Leif Erik LeknesØvreLaksMakk C/R4.317.08.18
Stian Hauge MeldahlJanushølenLaksSpinner4.817.08.18
Steinar JohnsenStore KvernhusTertMakk1.317.08.18
Sylwester MazurSkraphandlarenLaksspinner6.217.08.18
Torstein SamuelsenTrollhølØrretMakk c&r0.717.08.18
Johnny vassdalNedreLaksMark4.316.08.18
Trond KvammeStore KværnhusLaksMakk4.616.08.18
Arve FjæraTerskel 1TertMakk/CR0.816.08.18
Kenneth HallandØvreTertflåga2.316.08.18
Gunnar ArnetvedtTrollhølTertMakk1.216.08.18
Sam HedgerØvre LaksWobbler C&R616.08.18
Øyvind Stamneshagen KvernhushølLaksMark5.416.08.18
Leif Erik LeknesØvreLaksMakk C/R4.316.08.18
Leif Erik LeknesØvreLaksMakk C/R616.08.18
Jan Tore RingheimStore KvernhusLaksMakk FFK7.116.08.18
Steinar JohnsenRennoTertMakk1.516.08.18
Piotr MydelNedreLaksFlue C&R3.116.08.18
Radu IonutØvreTertFlue2.215.08.18
Sam HedgerØvreTertMakk2.813.08.18
Marius RivenesØvreTertFlue C&R213.08.18
Torstein SamuelsenNedreLaksspinner4.512.08.18
Kurt NesseStorehølenTertMakk c/r1.512.08.18
Ståle SæternesØvreØrretFlue C/R0.912.08.18
Ståle SæternesØvreØrretFlue C/R112.08.18
Eivind Henriksen Øvre LaksFlue 3.512.08.18
Stian Pugh VorlandKvernhushølTertMakk1.111.08.18
Bjarte Ledahl OlsenÅlgårdØrretFlue0.611.08.18
Arve FjæraBerghushølTertMakk/CR1.511.08.18
Terje HolmTrollhølTertMark1.511.08.18
Leif Erik LeknesKulvertenØrretMakk C/R0.511.08.18
Leif Erik LeknesTrollhølenLaksMakk C/R4.811.08.18
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk6.111.08.18
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk c/r411.08.18
Olav HolenKvernhushølenLaksMakk C&R711.08.18
Olav HolenTrollhølenTertMakk C&R1.511.08.18
Gunnar ArnetvedtRennoTertMakk1.811.08.18
Roald MeyerKværnhus C&RLaksMakk511.08.18
Roald MeyerKværnhus C&RTertMakk1.511.08.18
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark5.211.08.18
Per Ove HisdalTerskel 1ØrretSluk C&R0.811.08.18
Peter OpitzTerskel 1 TertFlue C&R111.08.18
Torstein SamuelsenNedreTertMakk1.411.08.18
Håvard L ErdalKulverten TertFlue C&R 1.511.08.18
Håvard L ErdalBruhølen TertFlue C&R 211.08.18
Øyvind Stamneshagen BerghushølLaksMakk C/R4.510.08.18
Sebastian H JohannessenBerghusØrretMakk102.07.18
Øyvind StamneshagenKvernhushølLaksMark7.701.07.18
Henrik Aa HisdalKvernhushølenLaksMark6.201.07.18
Thomas rasmussen OsenØrretFlue c&r0.501.07.18
Leif Erik LeknesKulvertenLaksMark10.101.07.18
Karl HallandØvreØrretSpinner C/R101.07.18
Totalt
856.850 kg
242
Laks
724.350 kg
144
Tert
96.900 kg
58
Ørret
35.600 kg
40

 

  REGISTRERING AV FANGST

Krøket fisk skal ikke meldes inn og registrerers i fangstrapport!

Fangst-statistikken vil bli oppdatert med jevne mellomrom.  

Det er mye feil på innrapportert fisk og det tar det lang tid å rette alt. Derfor oppfordres alle som rapporterer til å ta seg god tid ved registrering av fangst og følge gjeldende rettskrivnings regler. 

Navn: Skriv slik du signerer ditt navn. feks. Ola Nordmann, ikke ola nordmann eller OLa NORDMANN.

Fangststed: Alle stedsnavn (inkludert fangststed), skal alltid skrives med stor forbokstav. Kulverten, Trollhølen, Osen.

Redskap: Skrives med stor forbokstav. Makk, ikke makk eller MAKK.

  • Bruk forkortelser C&R for Catch&Release (fang og slipp).
  • Bruk forkortelser FFK for fettfinne klippet fisk.

Fiskeslag: Bruk pilen som viser valg av Laks, Tert(laks under 3kg) , Ørret. 

Oppdrett?: Hakk av med å trykke på firkanten.

Vekt (i kg): Bruk punktum ikke komma.

Dato (dag/mnd): Bruk piler til dag og mnd.

Takk.

Admin

 

10 på topp
Magne Nævdal
Store Kvernhus
Laks
Mark FFK 
14.100 kg
27.08.18
Terje Haarstad
Kulvert
Laks
Flue 
13.000 kg
25.08.18
Leif Erik Leknes
Kulverten
Laks
Mark 
10.100 kg
01.07.18
Peter Opitz
Nedre
Laks
Flue 
9.600 kg
08.09.18
Stian Hauge Meldahl
Øvre
Laks
Makk 
9.100 kg
06.09.18
Thomas Hille
Store Kvernhus
Laks
Makk 
9.000 kg
28.08.18
Øystein V. Næss
Øvre
Laks
Flue C&R 
8.500 kg
23.08.18
Erlend Natås
Øvre
Laks
Wobbler 
8.200 kg
29.08.18
Øyvind Stamneshagen
Kvernhushøl
Laks
Mark 
7.700 kg
01.07.18
Sam Hedger
Øvre
Laks
Wobbler 
7.600 kg
30.08.18
Navn
Fangststed
Redskap
Fiskeslag
Oppdrett?
Vekt (i kg)
Dato (dag/mnd)
/
Kode:

Skriv inn koden ovenfor

Fangsten må godkjennes av admin før den legges sammen med vår statistikk

 

   postmaster@arnasportsfiskarlag.com    Utviklet i KeyPublisher, et Keyteq AS©2007 produkt