Liste
Viser fangst fanget i: fisketype:
FiskerFangststedFisketypeOppdrettRedskapVektDato fisket
Morten A KalvenesEliashølenLaksMakk7.318.08.17
Sindre MjeldeTrollhølen LaksMakk FFK5.217.08.17
Sindre MjeldeBerghushølenLaksMakk C&R717.08.17
Johnny VassdalStore kvernhushølen LaksMakk FFK5.517.08.17
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R717.08.17
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R617.08.17
Gunnar Arnetvedt Renno LaksMark ffkQ54.617.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk 7.516.08.17
Geir PettersenStore KvernhushølLaksMrk8.916.08.17
Andre VikNedreLaksMakk C/R616.08.17
Andre VikBerghushølenØrretMakk C/R1.516.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK6.115.08.17
Torstein SamuelsenøvreTertspinner1.615.08.17
Kåre VesethRennoLaksMakk FFK5.815.08.17
Ståle SæternesLauvåsenTertFlue1.715.08.17
Morten A KalvenesStorhølen LaksMakk FFK6.315.08.17
Andreas SeilenBerghushølTertMakk2.3515.08.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue4.415.08.17
Andreas SeilenStore kvernhushølTertMakk1.215.08.17
John RøkenesRennoLaksMark13.815.08.17
Artur KlavinsArnaelvLaksSluk215.08.17
Andre VikBerghushølenTertMakk C/R1.515.08.17
Andre VikNedreLaksJAMakk415.08.17
Arild SkorveTrollhølenLaksMakk6.715.08.17
Martin WiechTerskel 1TertSpinner115.08.17
Olav HolenØvreTertMakk C&R1.514.08.17
William HeimnesØvreTertMakk 2.714.08.17
Johnny VassdalØvreLaksMakk5.614.08.17
Sindre MjeldeNedreLaksMakk5.114.08.17
Olav HolenØvreLaksFlue514.08.17
Øyvind stamneshRennoLaksMark5.814.08.17
Øyvind stamneshStore kvernhusLaksMakk C/R1.614.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.414.08.17
Sindre MjeldeBerghushølenLaksMakk FFK8.214.08.17
Torstein SamuelsenBruhølTertMakk FFK1.214.08.17
Steinar JohnsenTrollhølenTertMakk FFK214.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.514.08.17
Eivind HenriksenLuthølLaksflue614.08.17
Rune OdlandTrollhølenTertMakk1.313.08.17
Henrik HisdalKulvertenLaksFlue FFK113.08.17
Roald MeyerNedreLaksMakk FFK5.313.08.17
Rune OdlandTrollhølenTertMakk1.713.08.17
Heine MestadLanghølenLaksSpinner7.213.08.17
Jo-Espen NilsenØvreLaksSpinner7.913.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .6.813.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .10.513.08.17
Jan Tore RingheimStore KvernhusLaksMakk FFK8.113.08.17
John H HaugeRennoLaksJAMakk713.08.17
Stian Pugh VorlandØvreLaksSpinner FFK6.813.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.313.08.17
Thor Petter KorsmoØvreTertFlue2.212.08.17
Anders Solberg TrefallØvreTertFlue FFK1.312.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .5.412.08.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue2.512.08.17
Terje HolmStorhølenLaksFlue.412.08.17
Øyvind stamneshagenTrollhølLaksMark C/R4.512.08.17
Øyvind Stamneshagen TrollhølLaksMark FFK5.512.08.17
Sverre SundeLauvåsenTertFlue1.7512.08.17
Sam HedgerTrollhølenLaksMakk4.512.08.17
Frank NilsenTrollhølenLaksMakk4.812.08.17
Unni IgelkjønMaurnesetTertFlue0.912.08.17
Tore RødlandKværnhushølLaksMakk9.211.08.17
Thomas MyhreØvreLaksFlue8.511.08.17
Kurt NesseRenno over toro LaksMakk8.711.08.17
Gunnar Arnetvedt Renno TertMark1.411.08.17
Stein Erik A.SætreØvreLaksSpinner FFK4.211.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue FFK9.511.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK3.911.08.17
Andre VikStorehølenLaksMakk FFK 811.08.17
Thomas MyhreØvreTertFlue1.611.08.17
Tore RødlandRenna over TorohølLaksMakk610.08.17
Henrik BotnevikØvreLaksFlue3.710.08.17
Ola KihleKulvertLaksFlue5.310.08.17
Kenneth HallandBerghusTertMakk1.410.08.17
Kenneth HallandNedreLaksMakk4.510.08.17
Henrik BotnevikØvreTertFlue1.610.08.17
Jørn ReknesStore kvernhushølLaksMakk310.08.17
Eivind HenriksenLuthølLaksFlue 410.08.17
Svein Arna OlsenRennoLaksMakk ffk810.08.17
Svein Arne OlsenStorekvernhus LaksMakk1.510.08.17
Stian Pugh VorlandØvreTertMakk1.810.08.17
Stian Mjelde ØvreLaksMakk3.610.08.17
Andre VikBerghushølenLaksMakk FFK 510.08.17
Andre VikRennoTertMakk1.510.08.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk FFK 2.109.08.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk 7.309.08.17
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk6.509.08.17
Jørn ReknesStore kvernhusLaksMakk6.109.08.17
Marius RivenesØvreTertFlue1.909.08.17
Leif Erik LeknesberghusLaksmakk4.509.08.17
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk FFK6.809.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk FFK3.809.08.17
Inge HansenØvreTertMakk1.909.08.17
Svein Arne OlsenStorekvernhus LaksMakk3.109.08.17
Torstein SamuelsenTrollhølLaksMakk FFK8.209.08.17
Olav HolenØvreTertFlue1.709.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK8.509.08.17
Kenneth HallandnedreLaksFlågo3.109.08.17
David ToonKulvertØrretMakk C&R0.508.08.17
Tore HallandStore kvernhusTertMark C/R2.808.08.17
Kenneth HallandStore KvernusTertMakk2.508.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksSpinner FFK6.708.08.17
Bjørn Åsheim OsenLaksSpinner FFK5.208.08.17
Sverre SundeArnanipahølenLaksFlue8.908.08.17
Erlend SeilenRennoØrretMakk108.08.17
Henrik HisdalKulvertenLaksFlue FFK4.608.08.17
John H HaugeØvre LaksMakk 6.108.08.17
Anders F. NesseKulvertenTertMakk208.08.17
Per-Steinar EkseTerskel 1LaksSpinner7.308.08.17
Kenneth HallandSmioTertMakk1.308.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksmakk4.208.08.17
Leif Erik LeknesseljeTertmakk2.408.08.17
Ole HermanrudØvreTertFlue2.208.08.17
Torstein SamuelsenKvernhusTertMakk1.708.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoLaksMakk4.308.08.17
Peder TvedtØvreLaksFlue4.9507.08.17
Henrik HisdamSelje TertMark107.08.17
Jan Tore Tellefsen ØvreLaksFlue5.507.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksFlågo3.607.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksMakk C/R707.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksmakk3.707.08.17
Thomas HaugeBerghushølelenTertMark1.407.08.17
Roy Birkeland Hansen ØvreLaksSluk8.307.08.17
Per Ove HisdalTerskel 1LaksSluk FFK5.207.08.17
Bjørn Åsheim SeljeLaksSpinner FFK5.707.08.17
Øyvind Stamneshagen Terskel 1LaksFlue FFK1.507.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenTertMakk FFK2.507.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksFlågo FFK5.407.08.17
John H ØvreLaksMakk607.08.17
John H Hauge KulvertTertMakk0.807.08.17
Piotr MydelØvreLaksFlue FFK6.107.08.17
Ola KihleKulvertLaksFlue FFK1.507.08.17
Andre VikLanghølenLaksMakk807.08.17
Andre VikLanghølenLaksMakk607.08.17
Markus WilleKulvertenTertFlue FFK2.507.08.17
Torstein SamuelsenTerskel 1Lakssluk3.707.08.17
Stian Pugh VorlandSeljeTertSpinner1.307.08.17
Per-Steinar EkseTerskel 1TertSpinner1.507.08.17
Henrik HisdalØvreØrretMark C/R107.08.17
Reidar StaalesenLanghølenLaksSpinner, FFK4.307.08.17
Florian SpraterØvreLaksFlue7.907.08.17
John H HaugeKulvertLaksMakk FFK206.08.17
Sjur Kalland DyregrovØvreØrretFlue C&R1.506.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue0.906.08.17
Leif Erik LekneskulvertenØrretMakk C/R0.506.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenLaksMakk 4.506.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenLaksMakk 606.08.17
Per Ove HisdalKulvertenØrretMakk C&R1.506.08.17
Karl Halland Kulvert LaksMakkFFK9.206.08.17
Karl Halland Kulvert LaksMakk3.706.08.17
Torstein SamuelsenTerskel 1ØrretMakk1.406.08.17
Terje HolmKulvertLaksMark .9.8506.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk ffk6.205.08.17
Tore Sivertsen OsenLaksFlue ffk905.08.17
Thomas Rasmussen ØvreØrretMakk C&R 1.505.08.17
Terje HaarstadLavohølenTertFlue1.605.08.17
Stein SivertsenLanghølenLaksFluk Ffk3.905.08.17
Anders f.nesseStorehølenLaksMakk4.805.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksmakk C&R0.605.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk 105.08.17
Øyvind Stamneshagen Renna over TorohølLaksMakk FFK505.08.17
Øyvind Stamneshagen TrollhølLaksMakk FFK505.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.605.08.17
Jo-Espen NilsenØvreLaksSpinner4.505.08.17
Pål villanger RennoTertMakk205.08.17
Terje HaarstadOsenLaksJAFlue3.905.08.17
Torbjørn SelleLauvåsenTertFlue2.505.08.17
Pål villanger Store kvernhus TertMakk1.805.08.17
Markus WilleKulvertenTertFlue1.104.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK504.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner8.504.08.17
Terje HolmRennoTertMark .1.504.08.17
Kurt NesseRennoTertMakk2.204.08.17
Marius RivenesØvreLaksFlue7.504.08.17
John H HaugeRennoLaksMakk504.08.17
Olav HolenØvreTertMakk C&R1.504.08.17
Bjørn Åsheim SeljeLaksSluk FFK4.204.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk 104.08.17
Marius RivenesKulvertenLaksFlue FFK8.504.08.17
Bård OldervollTrollhølenLaksMakk404.08.17
Ola KihleKulvertTertFlue FFK0.804.08.17
Per-Steinar EkseseljeTertspinner FFK1.804.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk ffk503.08.17
Helge ReistadØvreTertMakk1.903.08.17
William HeimnesØvreTertFlue C&R103.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksJASpinner 6.603.08.17
Eirik SolheimØvreLaksFlue3.903.08.17
Peder TvedtØvreLaksFlue6.303.08.17
Bjarte Ledahl OlsenOsenTertFlue 1.303.08.17
David ToonOsenLaksMakk FFK7.703.08.17
Remi Småland SeljeTertSpinner2.503.08.17
John H HaugeØvreLaksMakk FFK5.503.08.17
Kenneth HallandStore kvernhusLaksMakk ffk6.403.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue3.803.08.17
Ola KihleKulvertØrretFlue1.503.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk4.503.08.17
Sveinung KlyvenedreTertflue1.103.08.17
Tommy EinarsenKulvertenTertFlue FFK103.08.17
Glenn Morken HavreBerghushølenLaksMakk4.403.08.17
Torstein SamuelsenSeljeLaksspinner4.802.08.17
Piotr MydelØvreTertFlue C&R2.702.08.17
Øyvind StamneshagenTrollhølLaksMakk502.08.17
David ToonKulvertØrretMakk0.402.08.17
David ToonKulvertØrretMakk0.702.08.17
Torstein SamuelsenkulvertLaksflue4.502.08.17
Pål villangerStore kvernhusLaksMakk ffk4.202.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.102.08.17
Øyvind StamneshagenRennoLaksMakk502.08.17
Jan-Erik EideØvreLaksFlue 702.08.17
Per Ove HisdalSeljeØrretMakk C&R102.08.17
Ola Kihle Kulvert ØrretFlue102.08.17
Torstein SamuelsenNedreTertsluk1.501.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.801.08.17
Anders f.nesseKulverten LaksMakk ffk601.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk601.08.17
Glenn Morken HavreSvartabergetTertMakk C&R101.08.17
Bjørn Åsheim OsenLaksSpinner FFK5.501.08.17
Arve FjæraBerghushølTertMakk1.101.08.17
John RøkenesRennoTertMakk1.101.08.17
John RøkenesRennoTertMakk1.201.08.17
William HeimnesØvreLaksFlue601.08.17
Stian Pugh VorlandStorhølenTertMakk1.101.08.17
Ståle SæternesMestadbruaØrretFlue C&R0.901.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK5.201.08.17
Svein Arild JacobsenØvreØrretFlue0.501.08.17
Unni IgelkønØvreLaksFlue FFK4.601.08.17
Øyvind StamneshagenKuvertTertMakk1.501.08.17
Henrik BotnevikBruhølenTertFlue101.08.17
Henrik BotnevikOsenTertFlue FFK1.201.08.17
Bård OldervollKulvertTertMakk2.701.08.17
Ola KihleKulvert TertFlue FFK201.08.17
Øyvind StamneshagenTrollhølTertMakk201.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk4.701.08.17
Stian Hauge MeldahlTrollhølenTertMakk1.1531.07.17
Inge HansenKulvertenLaksFlue FFK5.231.07.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.431.07.17
Kurt NesseNedre LaksMakk5.531.07.17
Arve FjæraSeljeTertMakk1.231.07.17
Kurt NesseNedre LaksMakk4.231.07.17
Torstein SamuelsenNedreLakssluk ffk4.331.07.17
Torstein SamuelsenNedreLakssluk4.431.07.17
Gunnar Arnetvedt Renno TertMark2.731.07.17
Gunnar Arnetvedt Trollhølen ØrretMark1.531.07.17
Frank NilsenSeljeTertMakk231.07.17
Henrik HisdalKulvertenLaksJAMark831.07.17
Unni IgelkjønKulvertenLaksFlue3.831.07.17
Sondre kvalsvik Stenberg NedreLaksFlue FFK5.329.07.17
Peter OpitzNedreLaksFlue628.07.17
Sam HedgerKulvertenLaksJAMakk P1.225.07.17
Mads GarnesKulvertenLaksMakk FFK10.524.07.17
Sondre Kvalsvik StenbergNedre LaksFlue C&R723.07.17
Terje HaarstadV/SvingenØrretFlue C&R0.823.07.17
Terje HaarstadMaurnesetØrretFlue C&R0.423.07.17
Terje HaarstadMaurnesetØrretFlue C&R1.222.07.17
Terje HaarstadAskohølØrretFlue C&R0.622.07.17
Unni IgelkjønØvreLaksMakk7.521.07.17
David ToonTrollhølenTertMakk1.721.07.17
Preben Antonsen Trollhølen ØrretFlue0.821.07.17
Peter OpitzØvreLaksFlue4.621.07.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk C&R1.821.07.17
Øyvind Stamneshagen RennoTertMakk1.520.07.17
Stian Pugh VorlandØvreLaksMakk5.520.07.17
Dan-Thomas JohannesenOsenTertJAFlue220.07.17
Peter OpitzØvreØrretFlue C&R1.519.07.17
Jan Tore RingheimStore KvernhusØrretMakk119.07.17
Morten A KalvenesTorohølenLaksMakk5.618.07.17
Leif Erik LeknesBerghushølenLaksMakk4.318.07.17
Konsta KaikkonenLauvåsenØrretflue C&R2.518.07.17
Tron JensenOsenLaksFlue5.518.07.17
Tore OlsenJanushølenLaksSluk4.618.07.17
John H HaugeØvreLaksMark3.818.07.17
Magne NævdalKulvertenLaksMark FFK417.07.17
Øyvind Reiersen OsenTertSpinner1.517.07.17
Sjur Dyregrov OsenLaksFlue C&R217.07.17
Stian Pugh VorlandStorhølenLaksMakk7.617.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk4.317.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk FFK4.917.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk7.817.07.17
John RøkenesTerskel 1LaksSpinner ffk4.617.07.17
John RøkenesOsenLaksSpinner3.517.07.17
Unni IgelkjønOsenTertFlue1.817.07.17
André SolsvikOsenLaksFlue FFK4.417.07.17
Morten A KalvenesTrollhølen TertMakk C&R1.117.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk5.617.07.17
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner ffk3.517.07.17
Terje HolmTerskel1TertMark c&r1.517.07.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.417.07.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue3.617.07.17
Tron JensenSeljehølenØrretFlue C&R117.07.17
Steinar JohnsenTerskel 1LaksSpinner FFK5.217.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.416.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.816.07.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.615.07.17
Ståle SæternesØvreØrretFlue C&R0.815.07.17
Eddie SætreØvreØrretMakk C&R1.111.07.17
Konsta KaikkonenStore KvernhushølenØrretFlue C&R111.07.17
Unni IgelkjønOsenTertJASluk1.209.07.17
Tore HallandStore KvernhusLaksMark6.308.07.17
Morten A KalvenesStore KvernhusLaksMakk C&R7.508.07.17
Peder TvedtKulvertenTertFlue206.07.17
Patrik TangTorohølenLaksSluk6.305.07.17
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark3.805.07.17
John lee du plessisOsenLaksFlue603.07.17
Leif Helge FjellroKvernhushølenTertMakk1.303.07.17
Bjarte Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK4.903.07.17
Bjart Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK5.903.07.17
Roald MeyerKulvertLaksJAFlue3.703.07.17
Anders F NesseKulvertenLaksMakk FFK4.703.07.17
Bertil RønnestadSkraphandlerhølenLaksFlue3.603.07.17
Leif Erik LeknesrennoØrretMakk C/R0.603.07.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk FFK502.07.17
Radu IonutSmihølenLaksMakk4.302.07.17
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk FFK12.102.07.17
Kurt Nessestore kvernhusLaksMakk4.202.07.17
Peter OpitzKulvertenLaksFlue FFK4.801.07.17
Veslemøy B.RingheimOvenfor TorohølLaksMark4.401.07.17
Kurt Nessestore kvernhusTertMakk ffk2.101.07.17
Gunnar Arnetvedt KvernhushølLaksMark4.601.07.17
Sam HedgerTrollhølenLaksMakk301.07.17
Ola KihleKulvertLaksJAFlue501.07.17
Runar GarnesKulvertenLaksFlue4.201.07.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk6.515.06.17
Arve FjæraSeljeTertSpinner C/R1.301.01.17
Torstein SamuelsenBruhølTertMakk FFK1.201.01.17
Arve FjætaSeljeTertMakk1.201.01.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK4.801.01.17
David ToonOsenLaksSpinner FFK 7.501.01.17
Piotr MydelØvreLaksFlue FFK5.701.01.17
Totalt
1,289.450 kg
328
Laks
1,103.400 kg
202
Tert
149.850 kg
91
Ørret
36.200 kg
35

 

  REGISTRERING AV FANGST

Krøket fisk skal ikke meldes inn og registrerers i fangstrapport!

Fangst-statistikken vil bli oppdatert med jevne mellomrom.  

Det er mye feil på innrapportert fisk og det tar det lang tid å rette alt. Derfor oppfordres alle som rapporterer til å ta seg god tid ved registrering av fangst og følge gjeldende rettskrivnings regler. 

Navn: Skriv slik du signerer ditt navn. feks. Ola Nordmann, ikke ola nordmann eller OLa NORDMANN.

Fangststed: Alle stedsnavn (inkludert fangststed), skal alltid skrives med stor forbokstav. Kulverten, Trollhølen, Osen.

Redskap: Skrives med stor forbokstav. Makk, ikke makk eller MAKK.

  • Bruk forkortelser C&R for Catch&Release (fang og slipp).
  • Bruk forkortelser FFK for fettfinne klippet fisk.

Fiskeslag: Bruk pilen som viser valg av Laks, Tert(laks under 3kg) , Ørret. 

Oppdrett?: Hakk av med å trykke på firkanten.

Vekt (i kg): Bruk punktum ikke komma.

Dato (dag/mnd): Bruk piler til dag og mnd.

Takk.

Admin

 

10 på topp
John Røkenes
Renno
Laks
Mark 
13.800 kg
15.08.17
Leif Erik Leknes
Storekvernhus
Laks
makk FFK 
12.100 kg
02.07.17
Mads Garnes
Kulverten
Laks
Makk FFK 
10.500 kg
24.07.17
Terje Holm
Storhølen
Laks
Mark . 
10.500 kg
13.08.17
Terje Holm
Kulvert
Laks
Mark . 
9.850 kg
06.08.17
Øystein V. Næss
Øvre
Laks
Flue FFK 
9.500 kg
11.08.17
Tore Rødland
Kværnhushøl
Laks
Makk 
9.200 kg
11.08.17
Karl Halland
Kulvert
Laks
MakkFFK 
9.200 kg
06.08.17
Tore Sivertsen
Osen
Laks
Flue ffk 
9.000 kg
05.08.17
Geir Pettersen
Store Kvernhushøl
Laks
Mrk 
8.900 kg
16.08.17
Navn
Fangststed
Redskap
Fiskeslag
Oppdrett?
Vekt (i kg)
Dato (dag/mnd)
/
Kode:

Skriv inn koden ovenfor

Fangsten må godkjennes av admin før den legges sammen med vår statistikk

 

   postmaster@arnasportsfiskarlag.com    Utviklet i KeyPublisher, et Keyteq AS©2007 produkt