Liste
Viser fangst fanget i: fisketype:
FiskerFangststedFisketypeOppdrettRedskapVektDato fisket
Jan Tore RingheimStore KvernhusØrretMakk119.07.17
Peter OpitzØvreØrretFlue C&R1.519.07.17
John H HaugeØvreLaksMark3.818.07.17
Tore OlsenJanushølenLaksSluk4.618.07.17
Tron JensenOsenLaksFlue5.518.07.17
Morten A KalvenesTorohølenLaksMakk5.618.07.17
Leif Erik LeknesBerghushølenLaksMakk4.318.07.17
Konsta KaikkonenLauvåsenØrretflue C&R2.518.07.17
André SolsvikOsenLaksFlue FFK4.417.07.17
Øyvind Reiersen OsenTertSpinner1.517.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk4.317.07.17
John RøkenesTerskel 1LaksSpinner ffk4.617.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk FFK4.917.07.17
John RøkenesOsenLaksSpinner3.517.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk7.817.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk5.617.07.17
Morten A KalvenesTrollhølen TertMakk C&R1.117.07.17
Magne NævdalKulvertenLaksMark FFK417.07.17
Sjur Dyregrov OsenLaksFlue C&R217.07.17
Tron JensenSeljehølenØrretFlue C&R117.07.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue3.617.07.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.417.07.17
Unni IgelkjønOsenTertFlue1.817.07.17
Terje HolmTerskel1TertMark c&r1.517.07.17
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner ffk3.517.07.17
Stian Pugh VorlandStorhølenLaksMakk7.617.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.416.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.816.07.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.615.07.17
Ståle SæternesØvreØrretFlue C&R0.815.07.17
Konsta KaikkonenStore KvernhushølenØrretFlue C&R111.07.17
Unni IgelkjønOsenTertJASluk1.209.07.17
Tore HallandStore KvernhusLaksMark6.308.07.17
Morten A KalvenesStore KvernhusLaksMakk C&R7.508.07.17
Peder TvedtKulvertenTertFlue206.07.17
Patrik TangTorohølenLaksSluk6.305.07.17
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark3.805.07.17
Bjarte Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK4.903.07.17
Bjart Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK5.903.07.17
John lee du plessisOsenLaksFlue603.07.17
Anders F NesseKulvertenLaksMakk FFK4.703.07.17
Bertil RønnestadSkraphandlerhølenLaksFlue3.603.07.17
Leif Erik LeknesrennoØrretMakk C/R0.603.07.17
Roald MeyerKulvertLaksJAFlue3.703.07.17
Leif Helge FjellroKvernhushølenTertMakk1.303.07.17
Radu IonutSmihølenLaksMakk4.302.07.17
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk FFK12.102.07.17
Kurt Nessestore kvernhusLaksMakk4.202.07.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk FFK502.07.17
Gunnar Arnetvedt KvernhushølLaksMark4.601.07.17
Sam HedgerTrollhølenLaksMakk301.07.17
Kurt Nessestore kvernhusTertMakk ffk2.101.07.17
Veslemøy B.RingheimOvenfor TorohølLaksMark4.401.07.17
Peter OpitzKulvertenLaksFlue FFK4.801.07.17
Ola KihleKulvertLaksJAFlue501.07.17
Runar GarnesKulvertenLaksFlue4.201.07.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk6.515.06.17
Kurt NesseRennoLaksMakk4.701.01.17
Totalt
226.200 kg
58
Laks
204.100 kg
41
Tert
12.500 kg
8
Ørret
9.600 kg
9

 

  REGISTRERING AV FANGST

Krøket fisk skal ikke meldes inn og registrerers i fangstrapport!

Fangst-statistikken vil bli oppdatert med jevne mellomrom.  

Det er mye feil på innrapportert fisk og det tar det lang tid å rette alt. Derfor oppfordres alle som rapporterer til å ta seg god tid ved registrering av fangst og følge gjeldende rettskrivnings regler. 

Navn: Skriv slik du signerer ditt navn. feks. Ola Nordmann, ikke ola nordmann eller OLa NORDMANN.

Fangststed: Alle stedsnavn (inkludert fangststed), skal alltid skrives med stor forbokstav. Kulverten, Trollhølen, Osen.

Redskap: Skrives med stor forbokstav. Makk, ikke makk eller MAKK.

  • Bruk forkortelser C&R for Catch&Release (fang og slipp).
  • Bruk forkortelser FFK for fettfinne klippet fisk.

Fiskeslag: Bruk pilen som viser valg av Laks, Tert(laks under 3kg) , Ørret. 

Oppdrett?: Hakk av med å trykke på firkanten.

Vekt (i kg): Bruk punktum ikke komma.

Dato (dag/mnd): Bruk piler til dag og mnd.

Takk.

Admin

 

10 på topp
Leif Erik Leknes
Storekvernhus
Laks
makk FFK 
12.100 kg
02.07.17
Anders F. Nesse
Kulverten
Laks
Makk 
7.800 kg
17.07.17
Stian Pugh Vorland
Storhølen
Laks
Makk 
7.600 kg
17.07.17
Morten A Kalvenes
Store Kvernhus
Laks
Makk C&R 
7.500 kg
08.07.17
Morten A Kalvenes
Øvre
Laks
Makk 
6.500 kg
15.06.17
Tore Halland
Store Kvernhus
Laks
Mark 
6.300 kg
08.07.17
Patrik Tang
Torohølen
Laks
Sluk 
6.300 kg
05.07.17
John lee du plessis
Osen
Laks
Flue 
6.000 kg
03.07.17
Bjart Ledahl Olsen
Osen
Laks
Flue FFK 
5.900 kg
03.07.17
Morten A Kalvenes
Torohølen
Laks
Makk 
5.600 kg
18.07.17
Navn
Fangststed
Redskap
Fiskeslag
Oppdrett?
Vekt (i kg)
Dato (dag/mnd)
/
Kode:

Skriv inn koden ovenfor

Fangsten må godkjennes av admin før den legges sammen med vår statistikk

 

   postmaster@arnasportsfiskarlag.com    Utviklet i KeyPublisher, et Keyteq AS©2007 produkt