Liste
Viser fangst fanget i: fisketype:
FiskerFangststedFisketypeOppdrettRedskapVektDato fisket
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R515.09.17
Arvid NordhusØvreLaksMakk6.315.09.17
Terje HolmEliashølenLaksGulp5.415.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R215.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue FFK12.815.09.17
Sondre kvalsvik Stenberg ØvreLaksFlue7.515.09.17
Sondre Kvalsvik Stenberg Øvre LaksFlue C&R415.09.17
Tron JensenØvreLaksFlue5.515.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue C&R7.515.09.17
Arvid NordhusØvreLaksMakk C/R hunn10.515.09.17
Inge HansenØvreLaksMakk C&R414.09.17
Inge HansenØvreLaksMakk C&R614.09.17
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R314.09.17
Arvid NordhusØvreLaksMakk2.214.09.17
Jarle HermannØvreLaksMakk5.214.09.17
Jarle HermannØvreLaksMakk814.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R514.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R614.09.17
Olav HolenStore KvernhushølLaksMakk C&R513.09.17
Ørjan TveitFluen LaksMark C&R713.09.17
Ørjan Tveit KattahølenLaksFlue C&R6.113.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R 1.513.09.17
Arild SkorveRennoLaksMark FFK5.413.09.17
Arild SkorveRennoTertMark FFK1.213.09.17
Ole HermanrudØvreLaksFlue, FFK5.313.09.17
Rune OdlandStorelvaTertMakk1.813.09.17
Inge HansenØvreØrretMakk C&R0.612.09.17
Ståle SæternesØvreLaksFlue5.512.09.17
Ståle SæternesØvreTertFlue1.712.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R912.09.17
Sverre SundeosenTertJAFlue1.912.09.17
Florian Sprater ØvreLaksFlue 6.5512.09.17
ØysteinV. NæssØvreLaksFlue C&R512.09.17
Florian Sprater ØvreLaksFlue C&R5.512.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue C&R3.811.09.17
Bjørn ÅsheimØvreLaksMakk C&R611.09.17
Øystein V. NæssØvre LaksFlue C&R411.09.17
Øystein V. NæssJanushølenTertFlue C&R211.09.17
Jan Tore TellefsenØvreTertFlue1.711.09.17
Steinar Johnsen ØvreLaksMakk FFK6.211.09.17
Sverre Sundeøvre elvLaksFlue c&r2.511.09.17
roger pedersenselje hølenTertspinner210.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue FFK c&r3.510.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue FFK c&r510.09.17
Thore LieØvreTertSluk2.310.09.17
Terje HolmØvreLaksGulp710.09.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue C&R509.09.17
Terje HolmØvreLaksGulp c&r5.308.09.17
Bjørn Åsheim Øvre LaksGulp C&R 4.508.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue c&r5.308.09.17
Gunnar Arnetvedt Renno LaksMark FFK 6.708.09.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK5.508.09.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK608.09.17
Ulrik LundØvreTertFlue c&r208.09.17
Glenn Morken HavreLauvåsenLaksFlue C&R FFK407.09.17
Glenn Morken HavreMaurnesetLaksMakk FFK 8.107.09.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK C&R407.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R907.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R407.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R207.09.17
Florian SpraterØvreLaksFlue C&R4.507.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue C&R707.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R207.09.17
Terje HolmEliashølenLaksGulp c&r7.306.09.17
Terje HolmRennoLaksGulp c&r4.306.09.17
William HeimnesØvreLaksMakk C&R1006.09.17
Jarle HermannØvreLaksWobbler4.906.09.17
William HeimnesØvreLaksMakk FFK C&R506.09.17
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark ( C&R) FFK906.09.17
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R606.09.17
Ole HermanrudØvreLaksFlue, C&R5.506.09.17
Piotr MydelOvreLaksFlue12.206.09.17
Florian Sprater ØvreLaksFlue 1.906.09.17
Terje HolmStorehølenLaksGulp c&r4.505.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R605.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R14.505.09.17
Terje HaarstadØvreLaksFlue FFK6.105.09.17
Kjersti Sivertsen Store Kvernhushøl LaksMakk FFK605.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue ffk3.205.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue C&R5.205.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark Ffk 5.704.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark4.704.09.17
Jan Tore TellefsenTrafohølenLaksFlue C&R12.504.09.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue FFK3.404.09.17
Linn Cicilie Slyngstadli BlindheimØvreLaksMark604.09.17
SondreKvalsvik Stenberg Øvre LaksFlue (C&R)1204.09.17
Sondre Kvalsvik Stenberg ØvreLaksFlue (C&R) FFK404.09.17
Trond KvammeStorehølenLaksMakk FFK8.504.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R2.504.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R1.504.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark C&R6.504.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue FFK504.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark5.504.09.17
Gunnar Arnetvedt StorhølenLaksMark8.303.09.17
Henrik HisdalØvreLaksMark FFK6.203.09.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.703.09.17
Patrik TangØvreLaksSluk (C&R)502.09.17
Kurt NesseRenno over toro LaksMakk ffk8.201.09.17
Terje HolmStorhølenLaksMark c&r9.201.09.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.501.09.17
Terje HolmStorhølenLaksMark c&r4.501.09.17
Marius RivenesØvreLaksFlue FFK701.09.17
Terje HolmStorhølenLaksMark c&r801.09.17
Kåre VesethBerghusLaksMakk3.901.09.17
Peter OpitzØvreLaksFlue C&R401.09.17
Øystein V.NæssØvreLaksFlue C&R531.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK C&R331.08.17
Remi MichelsenØvreLaksMakk FFK 5.231.08.17
Terje HaarstadV/SvingenTertFlue C&R1.531.08.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk 5.531.08.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk FFK C&R4.131.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R631.08.17
John Lennart BredenbekkØvreLaksJAMark8.331.08.17
Terje HaarstadAskohølLaksFlue C&R4.531.08.17
Tron JensenØvreTertFlue230.08.17
Ola KihleKulvertTertFlue C&R2.530.08.17
Ørjan TveitMestadLaksMark6.130.08.17
Thomas Rasmussen ØvreØrretFlue C&R 1.230.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK10.330.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK C&R9.630.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.229.08.17
Florian Sprater ØvreLaksFLUS1.1529.08.17
Per Arne NilssonØvreLaksMakk C&R7.529.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue FFK1.329.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue529.08.17
John A HjellenØvreTertMakk129.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk5.629.08.17
Preben SmålandNedreLaksFlue FFK C&R8.829.08.17
Håvard DyregrovØvreTertFlue FFK2.229.08.17
Terje HaarstadØvreTertFlue2.428.08.17
Terje HaarstadV KvernhushølLaksFlue FFK7.428.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R528.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R628.08.17
Remi MichelsenNedreLaksMakk FFK C&R5.527.08.17
Ulrik LundØvreØrretFlue c&r1.327.08.17
Markus WilleØvreLaksFlue C&R4.927.08.17
Sondre Kvalsvik stenberg Øvre LaksFlue (C&R)5.427.08.17
Sam HedgerStorehølenLaksFlue7.325.08.17
Steinar Strand HansenEliashølenLaksMark C&R625.08.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue6.724.08.17
Jan Tore TellefsenØvreØrretFlue C/R0.724.08.17
Øystein V.NæssØvreLaksFlue C&R724.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk FFK C&R624.08.17
Øystein V. NæssStorhølenLaksFlue C&R924.08.17
Per Arne NilssonØvreLaksMakkFFK523.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.423.08.17
Thomas MyhreØvreLaksFlue FFK11.123.08.17
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk FFK C&R423.08.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue FFK4.722.08.17
Reidar Staalesen ØvreTertFlue, c&r222.08.17
Olav HolenØvreLaksFlue C&R4.322.08.17
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk FFK/C&R5.522.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk FFK7.322.08.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk FFK9.122.08.17
Terje HaarstadTrafohølenLaksFlue4.722.08.17
Pia Opitz-SchmidtØvreLaksFlue4.121.08.17
Håvard DyregrovØvreTertFlue221.08.17
Thomas Hauge StorehølenLaksMakk FFK6.321.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue Ffk5.521.08.17
Bertil RønnestadØvreTertFlue1.6521.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK5.421.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue C&R4.521.08.17
Pia Opitz-SchmidtØvreLaksFlue FFK521.08.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue FFK C&R4.821.08.17
Steffen Eikeland rennoLaksJAGardenFly4.821.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk C&R821.08.17
Preben SmålandNedreLaksFlue FFK c&r 6.521.08.17
Thomas MyhreØvreTertFlue221.08.17
Steinar JohnsenKvernhushølen TertMakk FFK2.621.08.17
Stig Philip KversøyTerskel 1TertSpinner1.620.08.17
Kåre VesethLanghølenLaksMakk C/R420.08.17
Kåre VesethLanghølenLaksMakk FFK9.620.08.17
John Lennart BredenbekkSvartabergetTertMark C&R120.08.17
Sam HedgerØvreLaksWobbler FFK6.720.08.17
John H HaugeØvreTertMark2.820.08.17
John H HaugeØvreLaksMark C/R8.520.08.17
Kjersti Sivertsen Store Kvernhushøl LaksMakk420.08.17
Håvard DyregrovØvreTertFlue C&R1.520.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksSpinner CandR420.08.17
Bård OldervollRennoLaksMakk FFK5.520.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1 TertSpinner 1.220.08.17
Kurt NesseTorohølen LaksMakk ffk1119.08.17
Remi Småland Terskel 1TertSpinner FFK2.319.08.17
Arve FjæraØvre LaksMakk C&R719.08.17
Arvid NordhusØvreTertMakk FFK2.219.08.17
Sondre kvalsvik stenbergØvreLaksFlue (C&R)1.319.08.17
Kurt NesseØvreLaksMakk c/r519.08.17
Sondre kvalsvik stenbergØvreLaksFlue (C&R)1.419.08.17
Morten A KalvenesEliashølenLaksMakk7.318.08.17
Steinar JohnsenØvreLaksMakk 6.218.08.17
Øystein V.NæssØvreTertFlue Ffk2.518.08.17
Sindre MjeldeTrollhølen LaksMakk FFK5.217.08.17
Sindre MjeldeBerghushølenLaksMakk C&R717.08.17
Johnny VassdalStore kvernhushølen LaksMakk FFK5.517.08.17
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R717.08.17
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R617.08.17
Gunnar Arnetvedt Renno LaksMark ffkQ54.617.08.17
Andre VikNedreLaksMakk C/R616.08.17
Geir PettersenStore KvernhushølLaksMrk8.916.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk 7.516.08.17
Andre VikBerghushølenØrretMakk C/R1.516.08.17
John RøkenesRennoLaksMark13.815.08.17
Torstein SamuelsenøvreTertspinner1.615.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK6.115.08.17
Kåre VesethRennoLaksMakk FFK5.815.08.17
Morten A KalvenesStorhølen LaksMakk FFK6.315.08.17
Andreas SeilenBerghushølTertMakk2.3515.08.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue4.415.08.17
Andreas SeilenStore kvernhushølTertMakk1.215.08.17
Martin WiechTerskel 1TertSpinner115.08.17
Arild SkorveTrollhølenLaksMakk6.715.08.17
Andre VikNedreLaksJAMakk415.08.17
Andre VikBerghushølenTertMakk C/R1.515.08.17
Artur KlavinsArnaelvLaksSluk215.08.17
Ståle SæternesLauvåsenTertFlue1.715.08.17
Johnny VassdalØvreLaksMakk5.614.08.17
William HeimnesØvreTertMakk 2.714.08.17
Olav HolenØvreTertMakk C&R1.514.08.17
Olav HolenØvreLaksFlue514.08.17
Sindre MjeldeNedreLaksMakk5.114.08.17
Sindre MjeldeBerghushølenLaksMakk FFK8.214.08.17
Øyvind stamneshRennoLaksMark5.814.08.17
Torstein SamuelsenBruhølTertMakk FFK1.214.08.17
Steinar JohnsenTrollhølenTertMakk FFK214.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.514.08.17
Eivind HenriksenLuthølLaksflue614.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.414.08.17
Øyvind stamneshStore kvernhusLaksMakk C/R1.614.08.17
Jo-Espen NilsenØvreLaksSpinner7.913.08.17
Heine MestadLanghølenLaksSpinner7.213.08.17
Roald MeyerNedreLaksMakk FFK5.313.08.17
Henrik HisdalKulvertenLaksFlue FFK113.08.17
Rune OdlandTrollhølenTertMakk1.313.08.17
Rune OdlandTrollhølenTertMakk1.713.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .6.813.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .10.513.08.17
Torodd RimstadØvreLaksSpinner FFK4.913.08.17
John H HaugeRennoLaksJAMakk713.08.17
Stian Pugh VorlandØvreLaksSpinner FFK6.813.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.313.08.17
Jan Tore RingheimStore KvernhusLaksMakk FFK8.113.08.17
Trond KvammeStorehølenLaksMakk513.08.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue2.512.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .5.412.08.17
Terje HolmStorhølenLaksFlue.412.08.17
Øyvind stamneshagenTrollhølLaksMark C/R4.512.08.17
Øyvind Stamneshagen TrollhølLaksMark FFK5.512.08.17
Sverre SundeLauvåsenTertFlue1.7512.08.17
Thor Petter KorsmoØvreTertFlue2.212.08.17
Sam HedgerTrollhølenLaksMakk4.512.08.17
Anders Solberg TrefallØvreTertFlue FFK1.312.08.17
Unni IgelkjønMaurnesetTertFlue0.912.08.17
Frank NilsenTrollhølenLaksMakk4.812.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK3.911.08.17
Gunnar Arnetvedt Renno TertMark1.411.08.17
Stein Erik A.SætreØvreLaksSpinner FFK4.211.08.17
Tore RødlandKværnhushølLaksMakk9.211.08.17
Kurt NesseRenno over toro LaksMakk8.711.08.17
Thomas MyhreØvreTertFlue1.611.08.17
Thomas MyhreØvreLaksFlue8.511.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue FFK9.511.08.17
Andre VikStorehølenLaksMakk FFK 811.08.17
Svein Arne OlsenStorekvernhus LaksMakk1.510.08.17
Stian Mjelde ØvreLaksMakk3.610.08.17
Svein Arna OlsenRennoLaksMakk ffk810.08.17
Ola KihleKulvertLaksFlue5.310.08.17
Henrik BotnevikØvreTertFlue1.610.08.17
Henrik BotnevikØvreLaksFlue3.710.08.17
Tore RødlandRenna over TorohølLaksMakk610.08.17
Jørn ReknesStore kvernhushølLaksMakk310.08.17
Andre VikRennoTertMakk1.510.08.17
Andre VikBerghushølenLaksMakk FFK 510.08.17
Eivind HenriksenLuthølLaksFlue 410.08.17
Kenneth HallandBerghusTertMakk1.410.08.17
Kenneth HallandNedreLaksMakk4.510.08.17
Stian Pugh VorlandØvreTertMakk1.810.08.17
Marius RivenesØvreTertFlue1.909.08.17
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk FFK6.809.08.17
Jørn ReknesStore kvernhusLaksMakk6.109.08.17
Svein Arne OlsenStorekvernhus LaksMakk3.109.08.17
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk6.509.08.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk 7.309.08.17
Olav HolenØvreTertFlue1.709.08.17
Leif Erik LeknesberghusLaksmakk4.509.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK8.509.08.17
Kenneth HallandnedreLaksFlågo3.109.08.17
Inge HansenØvreTertMakk1.909.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk FFK3.809.08.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk FFK 2.109.08.17
Torstein SamuelsenTrollhølLaksMakk FFK8.209.08.17
David ToonKulvertØrretMakk C&R0.508.08.17
Tore HallandStore kvernhusTertMark C/R2.808.08.17
Kenneth HallandStore KvernusTertMakk2.508.08.17
Erlend SeilenRennoØrretMakk108.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksSpinner FFK6.708.08.17
Bjørn Åsheim OsenLaksSpinner FFK5.208.08.17
Sverre SundeArnanipahølenLaksFlue8.908.08.17
Henrik HisdalKulvertenLaksFlue FFK4.608.08.17
John H HaugeØvre LaksMakk 6.108.08.17
Anders F. NesseKulvertenTertMakk208.08.17
Per-Steinar EkseTerskel 1LaksSpinner7.308.08.17
Torstein SamuelsenKvernhusTertMakk1.708.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoLaksMakk4.308.08.17
Ole HermanrudØvreTertFlue2.208.08.17
Leif Erik LeknesseljeTertmakk2.408.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksmakk4.208.08.17
Kenneth HallandSmioTertMakk1.308.08.17
Florian SpraterØvreLaksFlue7.907.08.17
Stian Pugh VorlandSeljeTertSpinner1.307.08.17
John H Hauge KulvertTertMakk0.807.08.17
John H ØvreLaksMakk607.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksFlågo FFK5.407.08.17
Per-Steinar EkseTerskel 1TertSpinner1.507.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksFlågo3.607.08.17
Bjørn Åsheim SeljeLaksSpinner FFK5.707.08.17
Thomas HaugeBerghushølelenTertMark1.407.08.17
Henrik HisdamSelje TertMark107.08.17
Peder TvedtØvreLaksFlue4.9507.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksMakk C/R707.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksmakk3.707.08.17
Per Ove HisdalTerskel 1LaksSluk FFK5.207.08.17
Jan Tore Tellefsen ØvreLaksFlue5.507.08.17
Roy Birkeland Hansen ØvreLaksSluk8.307.08.17
Reidar StaalesenLanghølenLaksSpinner, FFK4.307.08.17
Piotr MydelØvreLaksFlue FFK6.107.08.17
Henrik HisdalØvreØrretMark C/R107.08.17
Ola KihleKulvertLaksFlue FFK1.507.08.17
Markus WilleKulvertenTertFlue FFK2.507.08.17
Andre VikLanghølenLaksMakk807.08.17
Andre VikLanghølenLaksMakk607.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK 407.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenTertMakk FFK2.507.08.17
Torstein SamuelsenTerskel 1Lakssluk3.707.08.17
Øyvind Stamneshagen Terskel 1LaksFlue FFK1.507.08.17
Sjur Kalland DyregrovØvreØrretFlue C&R1.506.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenLaksMakk 606.08.17
John H HaugeKulvertLaksMakk FFK206.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenLaksMakk 4.506.08.17
Karl Halland Kulvert LaksMakkFFK9.206.08.17
Per Ove HisdalKulvertenØrretMakk C&R1.506.08.17
Terje HolmKulvertLaksMark .9.8506.08.17
Leif Erik LekneskulvertenØrretMakk C/R0.506.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue0.906.08.17
Karl Halland Kulvert LaksMakk3.706.08.17
Torstein SamuelsenTerskel 1ØrretMakk1.406.08.17
Stein SivertsenLanghølenLaksFluk Ffk3.905.08.17
Torbjørn SelleLauvåsenTertFlue2.505.08.17
Øyvind Stamneshagen TrollhølLaksMakk FFK505.08.17
Thomas Rasmussen ØvreØrretMakk C&R 1.505.08.17
Terje HaarstadOsenLaksJAFlue3.905.08.17
Tore Sivertsen OsenLaksFlue ffk905.08.17
Anders f.nesseStorehølenLaksMakk4.805.08.17
Øyvind Stamneshagen Renna over TorohølLaksMakk FFK505.08.17
Pål villanger Store kvernhus TertMakk1.805.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksmakk C&R0.605.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk ffk6.205.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk 105.08.17
Jo-Espen NilsenØvreLaksSpinner4.505.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.605.08.17
Pål villanger RennoTertMakk205.08.17
Terje HaarstadLavohølenTertFlue1.605.08.17
Terje HolmRennoTertMark .1.504.08.17
Kurt NesseRennoTertMakk2.204.08.17
John H HaugeRennoLaksMakk504.08.17
Marius RivenesØvreLaksFlue7.504.08.17
Bjørn Åsheim SeljeLaksSluk FFK4.204.08.17
Marius RivenesKulvertenLaksFlue FFK8.504.08.17
Bård OldervollTrollhølenLaksMakk404.08.17
Ola KihleKulvertTertFlue FFK0.804.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk 104.08.17
Markus WilleKulvertenTertFlue1.104.08.17
Per-Steinar EkseseljeTertspinner FFK1.804.08.17
Olav HolenØvreTertMakk C&R1.504.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK504.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner8.504.08.17
Remi Småland SeljeTertSpinner2.503.08.17
Kenneth HallandStore kvernhusLaksMakk ffk6.403.08.17
Bjarte Ledahl OlsenOsenTertFlue 1.303.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue3.803.08.17
Peder TvedtØvreLaksFlue6.303.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksJASpinner 6.603.08.17
John H HaugeØvreLaksMakk FFK5.503.08.17
David ToonOsenLaksMakk FFK7.703.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk ffk503.08.17
Sveinung KlyvenedreTertflue1.103.08.17
Glenn Morken HavreBerghushølenLaksMakk4.403.08.17
Ola KihleKulvertØrretFlue1.503.08.17
Tommy EinarsenKulvertenTertFlue FFK103.08.17
Helge ReistadØvreTertMakk1.903.08.17
Eirik SolheimØvreLaksFlue3.903.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk4.503.08.17
William HeimnesØvreTertFlue C&R103.08.17
Jan-Erik EideØvreLaksFlue 702.08.17
Ola Kihle Kulvert ØrretFlue102.08.17
Piotr MydelØvreTertFlue C&R2.702.08.17
David ToonKulvertØrretMakk0.402.08.17
David ToonKulvertØrretMakk0.702.08.17
Pål villangerStore kvernhusLaksMakk ffk4.202.08.17
Torstein SamuelsenkulvertLaksflue4.502.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.102.08.17
Torstein SamuelsenSeljeLaksspinner4.802.08.17
Øyvind StamneshagenTrollhølLaksMakk502.08.17
Øyvind StamneshagenRennoLaksMakk502.08.17
Per Ove HisdalSeljeØrretMakk C&R102.08.17
Ståle SæternesMestadbruaØrretFlue C&R0.901.08.17
Svein Arild JacobsenØvreØrretFlue0.501.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK5.201.08.17
Torstein SamuelsenNedreTertsluk1.501.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.801.08.17
Anders f.nesseKulverten LaksMakk ffk601.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk601.08.17
Glenn Morken HavreSvartabergetTertMakk C&R101.08.17
Bjørn Åsheim OsenLaksSpinner FFK5.501.08.17
Arve FjæraBerghushølTertMakk1.101.08.17
John RøkenesRennoTertMakk1.101.08.17
John RøkenesRennoTertMakk1.201.08.17
William HeimnesØvreLaksFlue601.08.17
Unni IgelkønØvreLaksFlue FFK4.601.08.17
Henrik BotnevikBruhølenTertFlue101.08.17
Henrik BotnevikOsenTertFlue FFK1.201.08.17
Michel M. VelickovicOsenLaksSpinner C&R501.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk4.701.08.17
Øyvind StamneshagenKuvertTertMakk1.501.08.17
Ola KihleKulvert TertFlue FFK201.08.17
Stian Pugh VorlandStorhølenTertMakk1.101.08.17
Bård OldervollKulvertTertMakk2.701.08.17
Øyvind StamneshagenTrollhølTertMakk201.08.17
Gunnar Arnetvedt Trollhølen ØrretMark1.531.07.17
Gunnar Arnetvedt Renno TertMark2.731.07.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.431.07.17
Arve FjæraSeljeTertMakk1.231.07.17
Torstein SamuelsenNedreLakssluk4.431.07.17
Torstein SamuelsenNedreLakssluk ffk4.331.07.17
Stian Hauge MeldahlTrollhølenTertMakk1.1531.07.17
Kurt NesseNedre LaksMakk5.531.07.17
Inge HansenKulvertenLaksFlue FFK5.231.07.17
Frank NilsenSeljeTertMakk231.07.17
Kurt NesseNedre LaksMakk4.231.07.17
Unni IgelkjønKulvertenLaksFlue3.831.07.17
Henrik HisdalKulvertenLaksJAMark831.07.17
Sondre kvalsvik Stenberg NedreLaksFlue FFK5.329.07.17
Peter OpitzNedreLaksFlue628.07.17
Michel M. VelickovicKulvertenØrretMakk C&R0.528.07.17
Sam HedgerKulvertenLaksJAMakk P1.225.07.17
Mads GarnesKulvertenLaksMakk FFK10.524.07.17
Terje HaarstadV/SvingenØrretFlue C&R0.823.07.17
Sondre Kvalsvik StenbergNedre LaksFlue C&R723.07.17
Terje HaarstadMaurnesetØrretFlue C&R0.423.07.17
Terje HaarstadAskohølØrretFlue C&R0.622.07.17
Terje HaarstadMaurnesetØrretFlue C&R1.222.07.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk C&R1.821.07.17
Peter OpitzØvreLaksFlue4.621.07.17
Unni IgelkjønØvreLaksMakk7.521.07.17
Preben Antonsen Trollhølen ØrretFlue0.821.07.17
David ToonTrollhølenTertMakk1.721.07.17
Stian Pugh VorlandØvreLaksMakk5.520.07.17
Dan-Thomas JohannesenOsenTertJAFlue220.07.17
Øyvind Stamneshagen RennoTertMakk1.520.07.17
Peter OpitzØvreØrretFlue C&R1.519.07.17
Jan Tore RingheimStore KvernhusØrretMakk119.07.17
Leif Erik LeknesBerghushølenLaksMakk4.318.07.17
John H HaugeØvreLaksMark3.818.07.17
Tore OlsenJanushølenLaksSluk4.618.07.17
Tron JensenOsenLaksFlue5.518.07.17
Morten A KalvenesTorohølenLaksMakk5.618.07.17
Konsta KaikkonenLauvåsenØrretflue C&R2.518.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk7.817.07.17
Terje HolmTerskel1TertMark c&r1.517.07.17
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner ffk3.517.07.17
Stian Pugh VorlandStorhølenLaksMakk7.617.07.17
Sjur Dyregrov OsenLaksFlue C&R217.07.17
Magne NævdalKulvertenLaksMark FFK417.07.17
Øyvind Reiersen OsenTertSpinner1.517.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk4.317.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk FFK4.917.07.17
John RøkenesTerskel 1LaksSpinner ffk4.617.07.17
Unni IgelkjønOsenTertFlue1.817.07.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.417.07.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue3.617.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk5.617.07.17
Steinar JohnsenTerskel 1LaksSpinner FFK5.217.07.17
Morten A KalvenesTrollhølen TertMakk C&R1.117.07.17
John RøkenesOsenLaksSpinner3.517.07.17
Tron JensenSeljehølenØrretFlue C&R117.07.17
André SolsvikOsenLaksFlue FFK4.417.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.816.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.416.07.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.615.07.17
Ståle SæternesØvreØrretFlue C&R0.815.07.17
Konsta KaikkonenStore KvernhushølenØrretFlue C&R111.07.17
Eddie SætreØvreØrretMakk C&R1.111.07.17
Unni IgelkjønOsenTertJASluk1.209.07.17
Morten A KalvenesStore KvernhusLaksMakk C&R7.508.07.17
Tore HallandStore KvernhusLaksMark6.308.07.17
Peder TvedtKulvertenTertFlue206.07.17
Patrik TangTorohølenLaksSluk6.305.07.17
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark3.805.07.17
Bertil RønnestadSkraphandlerhølenLaksFlue3.603.07.17
Roald MeyerKulvertLaksJAFlue3.703.07.17
John lee du plessisOsenLaksFlue603.07.17
Bjart Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK5.903.07.17
Bjarte Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK4.903.07.17
Leif Erik LeknesrennoØrretMakk C/R0.603.07.17
Anders F NesseKulvertenLaksMakk FFK4.703.07.17
Leif Helge FjellroKvernhushølenTertMakk1.303.07.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk FFK502.07.17
Radu IonutSmihølenLaksMakk4.302.07.17
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk FFK12.102.07.17
Kurt Nessestore kvernhusLaksMakk4.202.07.17
Veslemøy B.RingheimOvenfor TorohølLaksMark4.401.07.17
Peter OpitzKulvertenLaksFlue FFK4.801.07.17
Ola KihleKulvertLaksJAFlue501.07.17
Kurt Nessestore kvernhusTertMakk ffk2.101.07.17
Runar GarnesKulvertenLaksFlue4.201.07.17
Sam HedgerTrollhølenLaksMakk301.07.17
Gunnar Arnetvedt KvernhushølLaksMark4.601.07.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk6.515.06.17
Tron JensenØvreLaksMakk FFK4.701.01.17
Torstein SamuelsenBruhølTertMakk FFK1.201.01.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK4.801.01.17
Piotr MydelØvreLaksFlue FFK5.701.01.17
Sondre kvalsvik stenbergØvreLaksFlue (C&R)1.401.01.17
David ToonOsenLaksSpinner FFK 7.501.01.17
Arve FjætaSeljeTertMakk1.201.01.17
Arve FjæraSeljeTertSpinner C/R1.301.01.17
Piotr MydelOvreLaksFlue C&R13.501.01.17
Totalt
2,295.900 kg
526
Laks
2,033.800 kg
357
Tert
221.600 kg
129
Ørret
40.500 kg
40

 

  REGISTRERING AV FANGST

Krøket fisk skal ikke meldes inn og registrerers i fangstrapport!

Fangst-statistikken vil bli oppdatert med jevne mellomrom.  

Det er mye feil på innrapportert fisk og det tar det lang tid å rette alt. Derfor oppfordres alle som rapporterer til å ta seg god tid ved registrering av fangst og følge gjeldende rettskrivnings regler. 

Navn: Skriv slik du signerer ditt navn. feks. Ola Nordmann, ikke ola nordmann eller OLa NORDMANN.

Fangststed: Alle stedsnavn (inkludert fangststed), skal alltid skrives med stor forbokstav. Kulverten, Trollhølen, Osen.

Redskap: Skrives med stor forbokstav. Makk, ikke makk eller MAKK.

  • Bruk forkortelser C&R for Catch&Release (fang og slipp).
  • Bruk forkortelser FFK for fettfinne klippet fisk.

Fiskeslag: Bruk pilen som viser valg av Laks, Tert(laks under 3kg) , Ørret. 

Oppdrett?: Hakk av med å trykke på firkanten.

Vekt (i kg): Bruk punktum ikke komma.

Dato (dag/mnd): Bruk piler til dag og mnd.

Takk.

Admin

 

10 på topp
Øystein V. Næss
Øvre
Laks
Flue C&R 
14.500 kg
05.09.17
John Røkenes
Renno
Laks
Mark 
13.800 kg
15.08.17
Piotr Mydel
Ovre
Laks
Flue C&R 
13.500 kg
01.01.17
Øystein V. Næss
Øvre
Laks
Flue FFK 
12.800 kg
15.09.17
Jan Tore Tellefsen
Trafohølen
Laks
Flue C&R 
12.500 kg
04.09.17
Piotr Mydel
Ovre
Laks
Flue 
12.200 kg
06.09.17
Leif Erik Leknes
Storekvernhus
Laks
makk FFK 
12.100 kg
02.07.17
SondreKvalsvik Stenberg
Øvre
Laks
Flue (C&R) 
12.000 kg
04.09.17
Thomas Myhre
Øvre
Laks
Flue FFK 
11.100 kg
23.08.17
Kurt Nesse
Torohølen
Laks
Makk ffk 
11.000 kg
19.08.17
Navn
Fangststed
Redskap
Fiskeslag
Oppdrett?
Vekt (i kg)
Dato (dag/mnd)
/
Kode:

Skriv inn koden ovenfor

Fangsten må godkjennes av admin før den legges sammen med vår statistikk

 

   postmaster@arnasportsfiskarlag.com    Utviklet i KeyPublisher, et Keyteq AS©2007 produkt