Liste
Viser fangst fanget i: fisketype:
FiskerFangststedFisketypeOppdrettRedskapVektDato fisket
Arvid NordhusØvreLaksMakk6.315.09.17
Arvid NordhusØvreLaksMakk C/R hunn10.515.09.17
Terje HolmEliashølenLaksGulp5.415.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R215.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue FFK12.815.09.17
Sondre Kvalsvik Stenberg ØvreLaksFlue7.515.09.17
Sondre Kvalsvik Stenberg Øvre LaksFlue C&R415.09.17
Tron JensenØvreLaksFlue5.515.09.17
Steffen Eikeland ØvreLaksFlue C&R7.515.09.17
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R515.09.17
Inge HansenØvreLaksMakk C&R414.09.17
Inge HansenØvreLaksMakk C&R614.09.17
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R314.09.17
Arvid NordhusØvreLaksMakk2.214.09.17
Jarle HermannØvreLaksMakk5.214.09.17
Jarle HermannØvreLaksMakk814.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R514.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R614.09.17
Olav HolenStore KvernhushølLaksMakk C&R513.09.17
Ørjan TveitFluen LaksMark C&R713.09.17
Ørjan Tveit KattahølenLaksFlue C&R6.113.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R 1.513.09.17
Arild SkorveRennoLaksMark FFK5.413.09.17
Arild SkorveRennoTertMark FFK1.213.09.17
Ole HermanrudØvreLaksFlue, FFK5.313.09.17
Rune OdlandStorelvaTertMakk1.813.09.17
Florian Sprater ØvreLaksFlue 6.5512.09.17
ØysteinV. NæssØvreLaksFlue C&R512.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R912.09.17
Florian Sprater ØvreLaksFlue C&R5.512.09.17
Inge HansenØvreØrretMakk C&R0.612.09.17
Ståle SæternesØvreLaksFlue5.512.09.17
Ståle SæternesØvreTertFlue1.712.09.17
Sverre SundeosenTertJAFlue1.912.09.17
Øystein V. NæssJanushølenTertFlue C&R211.09.17
Øystein V. NæssØvre LaksFlue C&R411.09.17
Bjørn ÅsheimØvreLaksMakk C&R611.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue C&R3.811.09.17
Jan Tore TellefsenØvreTertFlue1.711.09.17
Steinar Johnsen ØvreLaksMakk FFK6.211.09.17
Sverre SundeØvreLaksFlue c&r2.511.09.17
Tron JensenØvreLaksMakk FFK4.711.09.17
Roger PedersenSeljeTertspinner210.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue FFK c&r3.510.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue FFK c&r510.09.17
Terje HolmØvreLaksGulp710.09.17
Thore LieØvreTertSluk2.310.09.17
Per Ivar ØstebøØvreLaksWobbler510.09.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue C&R509.09.17
Per Ivar ØstebøØvreLaksWobbler4.909.09.17
Terje HolmØvreLaksGulp c&r5.308.09.17
Bjørn Åsheim Øvre LaksGulp C&R 4.508.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue c&r5.308.09.17
Gunnar Arnetvedt Renno LaksMark FFK 6.708.09.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK608.09.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK5.508.09.17
Ulrik LundØvreTertFlue c&r208.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R207.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R207.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R407.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R907.09.17
Glenn Morken HavreMaurnesetLaksMakk FFK 8.107.09.17
Glenn Morken HavreLauvåsenLaksFlue C&R FFK407.09.17
Florian SpraterØvreLaksFlue C&R4.507.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue C&R707.09.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK C&R407.09.17
Sam HedgerØvreLaksWobbler C&R606.09.17
Terje HolmEliashølenLaksGulp c&r7.306.09.17
Jarle HermannØvreLaksWobbler4.906.09.17
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark ( C&R) FFK906.09.17
William HeimnesØvreLaksMakk FFK C&R506.09.17
William HeimnesØvreLaksMakk C&R1006.09.17
Terje HolmRennoLaksGulp c&r4.306.09.17
Florian Sprater ØvreLaksFlue 1.906.09.17
Piotr MydelØvreLaksFlue12.206.09.17
Piotr MydelØvreLaksFlue C&R13.506.09.17
Ole HermanrudØvreLaksFlue, C&R5.506.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R605.09.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R14.505.09.17
Terje HaarstadØvreLaksFlue FFK6.105.09.17
Kjersti Sivertsen Store Kvernhushøl LaksMakk FFK605.09.17
Terje HolmStorehølenLaksGulp c&r4.505.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue ffk3.205.09.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue C&R5.205.09.17
Trond KvammeStorehølenLaksMakk FFK8.504.09.17
Sondre Kvalsvik Stenberg ØvreLaksFlue (C&R) FFK404.09.17
SondreKvalsvik Stenberg Øvre LaksFlue (C&R)1204.09.17
Linn Cicilie Slyngstadli BlindheimØvreLaksMark604.09.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue FFK3.404.09.17
Jan Tore TellefsenTrafohølenLaksFlue C&R12.504.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark4.704.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark Ffk 5.704.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R2.504.09.17
Øystein V. NæssØvreTertFlue C&R1.504.09.17
Ola KihleØvreLaksFlue FFK504.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark5.504.09.17
Gunnar Arnetvedt StorehølenLaksMark C&R6.504.09.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.703.09.17
Gunnar Arnetvedt StorhølenLaksMark8.303.09.17
Henrik HisdalØvreLaksMark FFK6.203.09.17
Patrik TangØvreLaksSluk (C&R)502.09.17
Kurt NesseRenno over toro LaksMakk ffk8.201.09.17
Terje HolmStorhølenLaksMark c&r801.09.17
Terje HolmStorhølenLaksMark c&r9.201.09.17
Terje HolmStorhølenLaksMark c&r4.501.09.17
Kåre VesethBerghusLaksMakk3.901.09.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.501.09.17
Marius RivenesØvreLaksFlue FFK701.09.17
Peter OpitzØvreLaksFlue C&R401.09.17
Terje HaarstadV/SvingenTertFlue C&R1.531.08.17
Terje HaarstadAskohølLaksFlue C&R4.531.08.17
Øystein V.NæssØvreLaksFlue C&R531.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R631.08.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk FFK C&R4.131.08.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk 5.531.08.17
John Lennart BredenbekkØvreLaksJAMark8.331.08.17
Remi MichelsenØvreLaksMakk FFK 5.231.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK C&R331.08.17
Tron JensenØvreTertFlue230.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK C&R9.630.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK10.330.08.17
Thomas Rasmussen ØvreØrretFlue C&R 1.230.08.17
Ørjan TveitMestadLaksMark6.130.08.17
Ola KihleKulvertTertFlue C&R2.530.08.17
Håvard DyregrovØvreTertFlue FFK2.229.08.17
Preben SmålandNedreLaksFlue FFK C&R8.829.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk5.629.08.17
John A HjellenØvreTertMakk129.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue529.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.229.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue FFK1.329.08.17
Per Arne NilssonØvreLaksMakk C&R7.529.08.17
Florian Sprater ØvreLaksFLUS1.1529.08.17
Terje HaarstadØvreTertFlue2.428.08.17
Terje HaarstadV KvernhushølLaksFlue FFK7.428.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R528.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue C&R628.08.17
Sondre Kvalsvik stenberg Øvre LaksFlue (C&R)5.427.08.17
Markus WilleØvreLaksFlue C&R4.927.08.17
Ulrik LundØvreØrretFlue c&r1.327.08.17
Remi MichelsenNedreLaksMakk FFK C&R5.527.08.17
Steinar Strand HansenEliashølenLaksMark C&R625.08.17
Sam HedgerStorehølenLaksFlue7.325.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk FFK C&R624.08.17
Øystein V. NæssStorhølenLaksFlue C&R924.08.17
Øystein V.NæssØvreLaksFlue C&R724.08.17
Jan Tore TellefsenØvreØrretFlue C/R0.724.08.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue6.724.08.17
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk FFK C&R423.08.17
Thomas MyhreØvreLaksFlue FFK11.123.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.423.08.17
Per Arne NilssonØvreLaksMakkFFK523.08.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk FFK9.122.08.17
Terje HaarstadTrafohølenLaksFlue4.722.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk FFK7.322.08.17
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk FFK/C&R5.522.08.17
Olav HolenØvreLaksFlue C&R4.322.08.17
Reidar Staalesen ØvreTertFlue, c&r222.08.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue FFK4.722.08.17
Håvard DyregrovØvreTertFlue221.08.17
Thomas Hauge StorehølenLaksMakk FFK6.321.08.17
Preben SmålandNedreLaksFlue FFK c&r 6.521.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk C&R821.08.17
Steffen Eikeland rennoLaksJAGardenFly4.821.08.17
Steffen Eikeland øvreLaksFlue FFK C&R4.821.08.17
Pia Opitz-SchmidtØvreLaksFlue4.121.08.17
Pia Opitz-SchmidtØvreLaksFlue FFK521.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue C&R4.521.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK5.421.08.17
Bertil RønnestadØvreTertFlue1.6521.08.17
Thomas MyhreØvreTertFlue221.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue Ffk5.521.08.17
Steinar JohnsenKvernhushølen TertMakk FFK2.621.08.17
John Lennart BredenbekkSvartabergetTertMark C&R120.08.17
Kåre VesethLanghølenLaksMakk FFK9.620.08.17
Kåre VesethLanghølenLaksMakk C/R420.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1 TertSpinner 1.220.08.17
Stig Philip KversøyTerskel 1TertSpinner1.620.08.17
Sam HedgerØvreLaksWobbler FFK6.720.08.17
John H HaugeØvreTertMark2.820.08.17
John H HaugeØvreLaksMark C/R8.520.08.17
Kjersti Sivertsen Store Kvernhushøl LaksMakk420.08.17
Håvard DyregrovØvreTertFlue C&R1.520.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksSpinner CandR420.08.17
Bård OldervollRennoLaksMakk FFK5.520.08.17
Arve FjæraØvre LaksMakk C&R719.08.17
Kurt NesseTorohølen LaksMakk ffk1119.08.17
Remi Småland Terskel 1TertSpinner FFK2.319.08.17
Arvid NordhusØvreTertMakk FFK2.219.08.17
Sondre kvalsvik stenbergØvreLaksFlue (C&R)1.319.08.17
Sondre Kvalsvik StenbergØvreTertFlue (C&R)1.419.08.17
Kurt NesseØvreLaksMakk c/r519.08.17
Sondre kvalsvik stenbergØvreLaksFlue (C&R)1.419.08.17
Morten A KalvenesEliashølenLaksMakk7.318.08.17
Steinar JohnsenØvreLaksMakk 6.218.08.17
Øystein V.NæssØvreTertFlue Ffk2.518.08.17
Sindre MjeldeTrollhølen LaksMakk FFK5.217.08.17
Sindre MjeldeBerghushølenLaksMakk C&R717.08.17
Johnny VassdalStore kvernhushølen LaksMakk FFK5.517.08.17
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R717.08.17
Leif Erik LeknesøvreLaksMakk C/R617.08.17
Gunnar Arnetvedt Renno LaksMark ffkQ54.617.08.17
Andre VikNedreLaksMakk C/R616.08.17
Andre VikBerghushølenØrretMakk C/R1.516.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk 7.516.08.17
Geir PettersenStore KvernhushølLaksMrk8.916.08.17
Andreas SeilenBerghushølTertMakk2.3515.08.17
Morten A KalvenesStorhølen LaksMakk FFK6.315.08.17
Ståle SæternesLauvåsenTertFlue1.715.08.17
Kåre VesethRennoLaksMakk FFK5.815.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK6.115.08.17
Torstein SamuelsenøvreTertspinner1.615.08.17
John RøkenesRennoLaksMark13.815.08.17
Jan Tore TellefsenØvreLaksFlue4.415.08.17
Andreas SeilenStore kvernhushølTertMakk1.215.08.17
Martin WiechTerskel 1TertSpinner115.08.17
Arild SkorveTrollhølenLaksMakk6.715.08.17
Andre VikNedreLaksJAMakk415.08.17
Andre VikBerghushølenTertMakk C/R1.515.08.17
Artur KlavinsArnaelvLaksSluk215.08.17
Olav HolenØvreLaksFlue514.08.17
Olav HolenØvreTertMakk C&R1.514.08.17
William HeimnesØvreTertMakk 2.714.08.17
Johnny VassdalØvreLaksMakk5.614.08.17
Sindre MjeldeBerghushølenLaksMakk FFK8.214.08.17
Sindre MjeldeNedreLaksMakk5.114.08.17
Øyvind stamneshRennoLaksMark5.814.08.17
Øyvind stamneshStore kvernhusLaksMakk C/R1.614.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.414.08.17
Eivind HenriksenLuthølLaksflue614.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.514.08.17
Steinar JohnsenTrollhølenTertMakk FFK214.08.17
Torstein SamuelsenBruhølTertMakk FFK1.214.08.17
Jo-Espen NilsenØvreLaksSpinner7.913.08.17
Heine MestadLanghølenLaksSpinner7.213.08.17
Roald MeyerNedreLaksMakk FFK5.313.08.17
Henrik HisdalKulvertenLaksFlue FFK113.08.17
Rune OdlandTrollhølenTertMakk1.313.08.17
Rune OdlandTrollhølenTertMakk1.713.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .6.813.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .10.513.08.17
Jan Tore RingheimStore KvernhusLaksMakk FFK8.113.08.17
John H HaugeRennoLaksJAMakk713.08.17
Stian Pugh VorlandØvreLaksSpinner FFK6.813.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.313.08.17
Trond KvammeStorehølenLaksMakk513.08.17
Torodd RimstadØvreLaksSpinner FFK4.913.08.17
Øyvind Stamneshagen TrollhølLaksMark FFK5.512.08.17
Øyvind stamneshagenTrollhølLaksMark C/R4.512.08.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue2.512.08.17
Terje HolmStorhølenLaksMark .5.412.08.17
Terje HolmStorhølenLaksFlue.412.08.17
Anders Solberg TrefallØvreTertFlue FFK1.312.08.17
Thor Petter KorsmoØvreTertFlue2.212.08.17
Sverre SundeLauvåsenTertFlue1.7512.08.17
Sam HedgerTrollhølenLaksMakk4.512.08.17
Frank NilsenTrollhølenLaksMakk4.812.08.17
Unni IgelkjønMaurnesetTertFlue0.912.08.17
Andre VikStorehølenLaksMakk FFK 811.08.17
Tore RødlandKværnhushølLaksMakk9.211.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK3.911.08.17
Thomas MyhreØvreTertFlue1.611.08.17
Thomas MyhreØvreLaksFlue8.511.08.17
Kurt NesseRenno over toro LaksMakk8.711.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK4.811.08.17
Gunnar Arnetvedt Renno TertMark1.411.08.17
Stein Erik A.SætreØvreLaksSpinner FFK4.211.08.17
Øystein V. NæssØvreLaksFlue FFK9.511.08.17
Ola KihleKulvertLaksFlue5.310.08.17
Kenneth HallandBerghusTertMakk1.410.08.17
Kenneth HallandNedreLaksMakk4.510.08.17
Henrik BotnevikØvreLaksFlue3.710.08.17
Henrik BotnevikØvreTertFlue1.610.08.17
Stian Pugh VorlandØvreTertMakk1.810.08.17
Tore RødlandRenna over TorohølLaksMakk610.08.17
Jørn ReknesStore kvernhushølLaksMakk310.08.17
Eivind HenriksenLuthølLaksFlue 410.08.17
Andre VikRennoTertMakk1.510.08.17
Andre VikBerghushølenLaksMakk FFK 510.08.17
Stian Mjelde ØvreLaksMakk3.610.08.17
Svein Arne OlsenStorekvernhus LaksMakk1.510.08.17
Svein Arna OlsenRennoLaksMakk ffk810.08.17
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk FFK6.809.08.17
Leif Erik LeknesberghusLaksmakk4.509.08.17
Marius RivenesØvreTertFlue1.909.08.17
Jørn ReknesStore kvernhusLaksMakk6.109.08.17
Thomas Rasmussen ØvreLaksMakk6.509.08.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk 7.309.08.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk FFK 2.109.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk FFK3.809.08.17
Inge HansenØvreTertMakk1.909.08.17
Kenneth HallandnedreLaksFlågo3.109.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK8.509.08.17
Olav HolenØvreTertFlue1.709.08.17
Torstein SamuelsenTrollhølLaksMakk FFK8.209.08.17
Svein Arne OlsenStorekvernhus LaksMakk3.109.08.17
David ToonOsenLaksSpinner FFK 7.508.08.17
Erlend SeilenRennoØrretMakk108.08.17
Henrik HisdalKulvertenLaksFlue FFK4.608.08.17
Sverre SundeArnanipahølenLaksFlue8.908.08.17
Bjørn Åsheim OsenLaksSpinner FFK5.208.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksSpinner FFK6.708.08.17
Kenneth HallandStore KvernusTertMakk2.508.08.17
Tore HallandStore kvernhusTertMark C/R2.808.08.17
David ToonKulvertØrretMakk C&R0.508.08.17
John H HaugeØvre LaksMakk 6.108.08.17
Anders F. NesseKulvertenTertMakk208.08.17
Per-Steinar EkseTerskel 1LaksSpinner7.308.08.17
Kenneth HallandSmioTertMakk1.308.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksmakk4.208.08.17
Leif Erik LeknesseljeTertmakk2.408.08.17
Ole HermanrudØvreTertFlue2.208.08.17
Torstein SamuelsenKvernhusTertMakk1.708.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoLaksMakk4.308.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenTertMakk FFK2.507.08.17
Øyvind Stamneshagen Terskel 1LaksFlue FFK1.507.08.17
Bjørn Åsheim SeljeLaksSpinner FFK5.707.08.17
Per Ove HisdalTerskel 1LaksSluk FFK5.207.08.17
Roy Birkeland Hansen ØvreLaksSluk8.307.08.17
Thomas HaugeBerghushølelenTertMark1.407.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksmakk3.707.08.17
Leif Erik LekneskulvertenLaksMakk C/R707.08.17
Peder TvedtØvreLaksFlue4.9507.08.17
Henrik HisdamSelje TertMark107.08.17
Jan Tore Tellefsen ØvreLaksFlue5.507.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksFlågo3.607.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksFlågo FFK5.407.08.17
John H ØvreLaksMakk607.08.17
John H Hauge KulvertTertMakk0.807.08.17
Stian Pugh VorlandSeljeTertSpinner1.307.08.17
Florian SpraterØvreLaksFlue7.907.08.17
Reidar StaalesenLanghølenLaksSpinner, FFK4.307.08.17
Henrik HisdalØvreØrretMark C/R107.08.17
Per-Steinar EkseTerskel 1TertSpinner1.507.08.17
Torstein SamuelsenTerskel 1Lakssluk3.707.08.17
Markus WilleKulvertenTertFlue FFK2.507.08.17
Andre VikLanghølenLaksMakk607.08.17
Andre VikLanghølenLaksMakk807.08.17
Ola KihleKulvertLaksFlue FFK1.507.08.17
Piotr MydelØvreLaksFlue FFK5.707.08.17
Piotr MydelØvreLaksFlue FFK6.107.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK 407.08.17
Terje HolmKulvertLaksMark .9.8506.08.17
Leif Erik LekneskulvertenØrretMakk C/R0.506.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue0.906.08.17
Sjur Kalland DyregrovØvreØrretFlue C&R1.506.08.17
John H HaugeKulvertLaksMakk FFK206.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenLaksMakk 4.506.08.17
Øyvind Stamneshagen KulvertenLaksMakk 606.08.17
Karl Halland Kulvert LaksMakkFFK9.206.08.17
Karl Halland Kulvert LaksMakk3.706.08.17
Per Ove HisdalKulvertenØrretMakk C&R1.506.08.17
Torstein SamuelsenTerskel 1ØrretMakk1.406.08.17
Tore Sivertsen OsenLaksFlue ffk905.08.17
Terje HaarstadOsenLaksJAFlue3.905.08.17
Thomas Rasmussen ØvreØrretMakk C&R 1.505.08.17
Terje HaarstadLavohølenTertFlue1.605.08.17
Torbjørn SelleLauvåsenTertFlue2.505.08.17
Anders f.nesseStorehølenLaksMakk4.805.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk ffk6.205.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue1.605.08.17
Jo-Espen NilsenØvreLaksSpinner4.505.08.17
Pål villanger RennoTertMakk205.08.17
Pål villanger Store kvernhus TertMakk1.805.08.17
Øyvind Stamneshagen TrollhølLaksMakk FFK505.08.17
Øyvind Stamneshagen Renna over TorohølLaksMakk FFK505.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk 105.08.17
Kenneth HallandKullvertLaksmakk C&R0.605.08.17
Stein SivertsenLanghølenLaksFluk Ffk3.905.08.17
Marius RivenesØvreLaksFlue7.504.08.17
Marius RivenesKulvertenLaksFlue FFK8.504.08.17
Bjørn Åsheim SeljeLaksSluk FFK4.204.08.17
Olav HolenØvreTertMakk C&R1.504.08.17
John H HaugeRennoLaksMakk504.08.17
Kurt NesseRennoTertMakk2.204.08.17
Terje HolmRennoTertMark .1.504.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner8.504.08.17
Peter OpitzØvreLaksFlue FFK504.08.17
Markus WilleKulvertenTertFlue1.104.08.17
Ola KihleKulvertTertFlue FFK0.804.08.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk 104.08.17
Per-Steinar EkseseljeTertspinner FFK1.804.08.17
Bård OldervollTrollhølenLaksMakk404.08.17
John H HaugeØvreLaksMakk FFK5.503.08.17
Bjørn Åsheim Terskel 1LaksJASpinner 6.603.08.17
Peder TvedtØvreLaksFlue6.303.08.17
Bjarte Ledahl OlsenOsenTertFlue 1.303.08.17
Remi Småland SeljeTertSpinner2.503.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk ffk503.08.17
William HeimnesØvreTertFlue C&R103.08.17
William HeimnesØvreLaksMakk4.503.08.17
Eirik SolheimØvreLaksFlue3.903.08.17
Helge ReistadØvreTertMakk1.903.08.17
Glenn Morken HavreBerghushølenLaksMakk4.403.08.17
Tommy EinarsenKulvertenTertFlue FFK103.08.17
Sveinung KlyvenedreTertflue1.103.08.17
Ola KihleKulvertØrretFlue1.503.08.17
Kenneth HallandStore kvernhusLaksMakk ffk6.403.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue3.803.08.17
David ToonOsenLaksMakk FFK7.703.08.17
Piotr MydelØvreTertFlue C&R2.702.08.17
David ToonKulvertØrretMakk0.402.08.17
David ToonKulvertØrretMakk0.702.08.17
Pål villangerStore kvernhusLaksMakk ffk4.202.08.17
Torstein SamuelsenkulvertLaksflue4.502.08.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.102.08.17
Torstein SamuelsenSeljeLaksspinner4.802.08.17
Øyvind StamneshagenTrollhølLaksMakk502.08.17
Øyvind StamneshagenRennoLaksMakk502.08.17
Per Ove HisdalSeljeØrretMakk C&R102.08.17
Ola Kihle Kulvert ØrretFlue102.08.17
Jan-Erik EideØvreLaksFlue 702.08.17
Kurt NesseRennoLaksMakk4.701.08.17
Ståle SæternesMestadbruaØrretFlue C&R0.901.08.17
Stian Pugh VorlandStorhølenTertMakk1.101.08.17
William HeimnesØvreLaksFlue601.08.17
John RøkenesRennoTertMakk1.201.08.17
John RøkenesRennoTertMakk1.101.08.17
Arve FjæraBerghushølTertMakk1.101.08.17
Bjørn Åsheim OsenLaksSpinner FFK5.501.08.17
Glenn Morken HavreSvartabergetTertMakk C&R101.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk601.08.17
Anders f.nesseKulverten LaksMakk ffk601.08.17
Peter OpitzØvreTertFlue2.801.08.17
Torstein SamuelsenNedreTertsluk1.501.08.17
Remi MichelsenØvreLaksSpinner FFK5.201.08.17
Svein Arild JacobsenØvreØrretFlue0.501.08.17
Unni IgelkønØvreLaksFlue FFK4.601.08.17
Øyvind StamneshagenKuvertTertMakk1.501.08.17
Øyvind StamneshagenTrollhølTertMakk201.08.17
Bård OldervollKulvertTertMakk2.701.08.17
Henrik BotnevikBruhølenTertFlue101.08.17
Henrik BotnevikOsenTertFlue FFK1.201.08.17
Ola KihleKulvert TertFlue FFK201.08.17
Michel M. VelickovicOsenLaksSpinner C&R501.08.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.431.07.17
Arve FjæraSeljeTertMakk1.231.07.17
Kurt NesseNedre LaksMakk4.231.07.17
Kurt NesseNedre LaksMakk5.531.07.17
Inge HansenKulvertenLaksFlue FFK5.231.07.17
Stian Hauge MeldahlTrollhølenTertMakk1.1531.07.17
Torstein SamuelsenNedreLakssluk ffk4.331.07.17
Torstein SamuelsenNedreLakssluk4.431.07.17
Gunnar Arnetvedt Renno TertMark2.731.07.17
Gunnar Arnetvedt Trollhølen ØrretMark1.531.07.17
Frank NilsenSeljeTertMakk231.07.17
Unni IgelkjønKulvertenLaksFlue3.831.07.17
Henrik HisdalKulvertenLaksJAMark831.07.17
Sondre kvalsvik Stenberg NedreLaksFlue FFK5.329.07.17
Peter OpitzNedreLaksFlue628.07.17
Michel M. VelickovicKulvertenØrretMakk C&R0.528.07.17
Sam HedgerKulvertenLaksJAMakk P1.225.07.17
Mads GarnesKulvertenLaksMakk FFK10.524.07.17
Terje HaarstadV/SvingenØrretFlue C&R0.823.07.17
Terje HaarstadMaurnesetØrretFlue C&R0.423.07.17
Sondre Kvalsvik StenbergNedre LaksFlue C&R723.07.17
Terje HaarstadAskohølØrretFlue C&R0.622.07.17
Terje HaarstadMaurnesetØrretFlue C&R1.222.07.17
David ToonTrollhølenTertMakk1.721.07.17
Preben Antonsen Trollhølen ØrretFlue0.821.07.17
Unni IgelkjønØvreLaksMakk7.521.07.17
Peter OpitzØvreLaksFlue4.621.07.17
Øyvind Stamneshagen RennoØrretMakk C&R1.821.07.17
Dan-Thomas JohannesenOsenTertJAFlue220.07.17
Øyvind Stamneshagen RennoTertMakk1.520.07.17
Stian Pugh VorlandØvreLaksMakk5.520.07.17
Arve FjæraSeljeTertMakk1.220.07.17
Arve FjæraSeljeTertSpinner C/R1.320.07.17
Peter OpitzØvreØrretFlue C&R1.519.07.17
Jan Tore RingheimStore KvernhusØrretMakk119.07.17
John H HaugeØvreLaksMark3.818.07.17
Tore OlsenJanushølenLaksSluk4.618.07.17
Tron JensenOsenLaksFlue5.518.07.17
Morten A KalvenesTorohølenLaksMakk5.618.07.17
Leif Erik LeknesBerghushølenLaksMakk4.318.07.17
Konsta KaikkonenLauvåsenØrretflue C&R2.518.07.17
André SolsvikOsenLaksFlue FFK4.417.07.17
Morten A KalvenesTrollhølen TertMakk C&R1.117.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk5.617.07.17
Anders F. NesseKulvertenLaksMakk7.817.07.17
John RøkenesOsenLaksSpinner3.517.07.17
John RøkenesTerskel 1LaksSpinner ffk4.617.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk FFK4.917.07.17
Leif Erik LeknesTerskel 1Laksmakk4.317.07.17
Øyvind Reiersen OsenTertSpinner1.517.07.17
Magne NævdalKulvertenLaksMark FFK417.07.17
Sjur Dyregrov OsenLaksFlue C&R217.07.17
Stian Pugh VorlandStorhølenLaksMakk7.617.07.17
Lars GarnesTerskel 1LaksSpinner ffk3.517.07.17
Terje HolmTerskel1TertMark c&r1.517.07.17
Unni IgelkjønOsenTertFlue1.817.07.17
Unni IgelkjønØvreLaksFlue4.417.07.17
Bertil RønnestadØvreLaksFlue3.617.07.17
Tron JensenSeljehølenØrretFlue C&R117.07.17
Steinar JohnsenTerskel 1LaksSpinner FFK5.217.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.416.07.17
Tron JensenKulvertenØrretMakk C&R0.816.07.17
Ståle SæternesØvreØrretFlue C&R0.815.07.17
Morten A KalvenesØvreLaksMakk6.515.07.17
Olav HolenØvreLaksMakk4.615.07.17
Konsta KaikkonenStore KvernhushølenØrretFlue C&R111.07.17
Eddie SætreØvreØrretMakk C&R1.111.07.17
Unni IgelkjønOsenTertJASluk1.209.07.17
Morten A KalvenesStore KvernhusLaksMakk C&R7.508.07.17
Tore HallandStore KvernhusLaksMark6.308.07.17
Peder TvedtKulvertenTertFlue206.07.17
Magne NævdalStore KvernhusLaksMark3.805.07.17
Patrik TangTorohølenLaksSluk6.305.07.17
Bjarte Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK4.903.07.17
Bjart Ledahl OlsenOsenLaksFlue FFK5.903.07.17
John lee du plessisOsenLaksFlue603.07.17
Roald MeyerKulvertLaksJAFlue3.703.07.17
Anders F NesseKulvertenLaksMakk FFK4.703.07.17
Bertil RønnestadSkraphandlerhølenLaksFlue3.603.07.17
Leif Erik LeknesrennoØrretMakk C/R0.603.07.17
Leif Helge FjellroKvernhushølenTertMakk1.303.07.17
Radu IonutSmihølenLaksMakk4.302.07.17
Leif Erik LeknesStorekvernhusLaksmakk FFK12.102.07.17
Kurt Nessestore kvernhusLaksMakk4.202.07.17
John H HaugeStore KvernhusLaksMakk FFK502.07.17
Runar GarnesKulvertenLaksFlue4.201.07.17
Sam HedgerTrollhølenLaksMakk301.07.17
Gunnar Arnetvedt KvernhushølLaksMark4.601.07.17
Kurt Nessestore kvernhusTertMakk ffk2.101.07.17
Veslemøy B.RingheimOvenfor TorohølLaksMark4.401.07.17
Peter OpitzKulvertenLaksFlue FFK4.801.07.17
Ola KihleKulvertLaksJAFlue501.07.17
Totalt
2,304.600 kg
527
Laks
2,042.300 kg
358
Tert
221.800 kg
129
Ørret
40.500 kg
40

 

  REGISTRERING AV FANGST

Krøket fisk skal ikke meldes inn og registrerers i fangstrapport!

Fangst-statistikken vil bli oppdatert med jevne mellomrom.  

Det er mye feil på innrapportert fisk og det tar det lang tid å rette alt. Derfor oppfordres alle som rapporterer til å ta seg god tid ved registrering av fangst og følge gjeldende rettskrivnings regler. 

Navn: Skriv slik du signerer ditt navn. feks. Ola Nordmann, ikke ola nordmann eller OLa NORDMANN.

Fangststed: Alle stedsnavn (inkludert fangststed), skal alltid skrives med stor forbokstav. Kulverten, Trollhølen, Osen.

Redskap: Skrives med stor forbokstav. Makk, ikke makk eller MAKK.

  • Bruk forkortelser C&R for Catch&Release (fang og slipp).
  • Bruk forkortelser FFK for fettfinne klippet fisk.

Fiskeslag: Bruk pilen som viser valg av Laks, Tert(laks under 3kg) , Ørret. 

Oppdrett?: Hakk av med å trykke på firkanten.

Vekt (i kg): Bruk punktum ikke komma.

Dato (dag/mnd): Bruk piler til dag og mnd.

Takk.

Admin

 

10 på topp
Øystein V. Næss
Øvre
Laks
Flue C&R 
14.500 kg
05.09.17
John Røkenes
Renno
Laks
Mark 
13.800 kg
15.08.17
Piotr Mydel
Øvre
Laks
Flue C&R 
13.500 kg
06.09.17
Øystein V. Næss
Øvre
Laks
Flue FFK 
12.800 kg
15.09.17
Jan Tore Tellefsen
Trafohølen
Laks
Flue C&R 
12.500 kg
04.09.17
Piotr Mydel
Øvre
Laks
Flue 
12.200 kg
06.09.17
Leif Erik Leknes
Storekvernhus
Laks
makk FFK 
12.100 kg
02.07.17
SondreKvalsvik Stenberg
Øvre
Laks
Flue (C&R) 
12.000 kg
04.09.17
Thomas Myhre
Øvre
Laks
Flue FFK 
11.100 kg
23.08.17
Kurt Nesse
Torohølen
Laks
Makk ffk 
11.000 kg
19.08.17
Navn
Fangststed
Redskap
Fiskeslag
Oppdrett?
Vekt (i kg)
Dato (dag/mnd)
/
Kode:

Skriv inn koden ovenfor

Fangsten må godkjennes av admin før den legges sammen med vår statistikk

 

   postmaster@arnasportsfiskarlag.com    Utviklet i KeyPublisher, et Keyteq AS©2007 produkt